Testy

Pałki firmy Los Cabos Pałki

Pałki firmy Los Cabos

Zawsze można zadać sobie pytanie, czym różni się jedna pałka hikorowa danego modelu od drugiej. Przy bliższym kontakcie z różnymi firmami produkującymi ten sprzęt różnica jest wyraźna, ale z pewnością Los Cabos dołączą do tych najlepszych.
Ahead - Nowości 2011 Pałki

Ahead - Nowości 2011

Jedni je kochają, inni nienawidzą. Są piekielnie wytrzymałe, ale nie każdy lubi uderzać w instrument tworzywem, z jakiego są zbudowane. Jedno jest pewne, firma Ahead nie śpi i przedstawia nam za pośrednictwem swojego dystrybutora - firmy Balidrum, kolejne swoje propozycje.

Pałki firmy Balbex Pałki

Pałki firmy Balbex

Witamy na naszym rynku kolejną interesującą markę pałek, której fabryka znajduje się za naszą południową granicą. Firma Balidrum podesłała nam sporej wielkości paczkę zapchaną różnorodnymi modelami pałek celem dokładniejszego przyjrzenia się tej czeskiej produkcji.

Pałki Regal Tip Pałki

Pałki Regal Tip

Specjaliści od pałowania z Regal Tip znani są z wielu eksperymentów. Także tym razem mamy do czynienia z bardzo ciekawym rozwiązaniem, przeznaczonym dla wszystkich bębniarzy.

Pałki Wincent Pałki

Pałki Wincent

Do testów pałek Wincent podeszliśmy w iście niszczycielski sposób. Poprosiliśmy otwarcie dystrybutora, firmę ArtAcc Music o solidną dawkę sprzętu, który mamy zamiar bezlitośnie skatować. Usłyszeliśmy w odpowiedzi krótkie i konkretne "Nie ma problemu!".

Pałki Regal Tip Pałki

Pałki Regal Tip

Regal Tip to producent pałek perkusyjnych, którego fabrykę odwiedziliśmy w numerze 2/09 Perkusisty. Oficjalny dystrybutor sprzętu na Polskę, firma Balidrum, wysłała nam solidne pudło wypchane wszelakimi modelami pałek.

Pałki perkusyjne Ahead Pałki

Pałki perkusyjne Ahead

Są dwa powody dla których zamieszczamy niniejszy dość niekonwencjonalny test pałek Ahead. Po pierwsze: wszyscy od dawna wiedzą o ich istnieniu, ale wiele osób ciągle nie miało ich w ręku, po drugie, modele oferowane przez firmę są zaskakujące w kontekście przyporządkowaniu danej sygnatury do jej właściciela. Ale po kolei.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.