Testy

Stopa Gibraltar G-Class Hardware

Stopa Gibraltar G-Class

Słynna firma produkująca hardware wszelkiej maści wzięła się mocno za konstrukcję perkusyjnych stopek i kompletnie zmieniła ich wizerunek. Czy zmiany dotyczą jedynie wyglądu sprzętu? Zobaczmy.

Mapex Hardware serii Falcon Hardware

Mapex Hardware serii Falcon

Firma Mapex krok po kroku rozwija linie swoich produktów, starając się uczynić swój katalog kompleksowym, czyli takim, gdzie zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści znajdą coś dla siebie. Wszystko to w oparciu o przyzwoitą cenę. Sprawdźmy, jak wyglądają kolejne produkty serii Falcon.

Tama Iron Cobra 200 i 600 Hardware

Tama Iron Cobra 200 i 600

Mija już 20 lat, odkąd firma Tama wprowadziła na rynek stopę perkusyjną o nazwie Iron Cobra. Przyszedł czas na powiększenie rodziny i wprowadzenie nowych modeli 200 i 600. Zapraszamy na urodzinowy tort z Iron Cobrą!

Dixon: Magnetic Clutch Combo Hardware

Dixon: Magnetic Clutch Combo

Tym razem prezentujemy ciekawe urządzenie - nazwijmy to - wspomagające.

Meinl Laptop Table Stand Hardware

Meinl Laptop Table Stand

Niemiecki Meinl jest gigantem w wymyślaniu wszelkich nowych urządzeń i instrumentów pomocnych perkusistom. Tym razem pomyśleli o środowisku, w jakim znajduje się garowy, chociaż tak naprawdę statyw ten przyda się nie tylko perkusistom.

Pearl Demon Chain Drive Pedals Hardware

Pearl Demon Chain Drive Pedals

Kiedy Demon pojawił się po raz pierwszy na NAMM 2009 okrzyknięto go najlepszym sprzętem imprezy. Stopka miała zastąpić lubianego przez wielu Eliminatora.

Sonor Jojo Mayer Perfect Balance Hardware

Sonor Jojo Mayer Perfect Balance

Dość dawno, bo w numerze 1/11 Perkusisty przy okazji wizyty Jojo Mayera na Drumfeście w Opolu, informowaliśmy o jego planach związanych z konstrukcją nowej stopki perkusyjnej przy jego macierzystej firmie Sonor.

Stopka DW Drums 5000 (AD4) Hardware

Stopka DW Drums 5000 (AD4)

Firma DW Drums odświeżyła swoje słynne stopki 5000. Firma PMI DW Drums Polska dostarczyła nam jeden zestaw w wersji Accelerator. Sprawdźmy jej budowę, a później pograjmy na niej trochę, by zobaczyć, czego możemy się spodziewać za bębnami.

Hi-hat Dixon PSH9290C Hardware

Hi-hat Dixon PSH9290C

Producent bębnów - firma Dixon bardzo często nas zaskakuje. Na targach NAMM oglądaliśmy ich nowości i jak zwykle mieliśmy do czynienia z dobrej jakości sprzętem w bardzo, ale to bardzo przyzwoitej cenie. Czy tak też będzie w przypadku niniejszego statywu? Zobaczymy?

Stopa Mapex Raptor Hardware

Stopa Mapex Raptor

Firma Music Info, która jest oficjalnym dystrybutorem Mapexa na Polskę podesłała nam dwie skrzynki ze stopkami Mapexa.

Stopa Pearl Demon Hardware

Stopa Pearl Demon

Kampania promocyjna Pearl związana z prezentowanym produktem była bardzo ciekawa. Każdy zastanawiał się, co kryje się za postacią diabelskiego duszka, który pojawiał się niemal na każdej stronie perkusyjnej. Jak to wygląda w praktyce?
Stopa Czarcie Kopyto Hardware

Stopa Czarcie Kopyto

Długo oczekiwana premiera na polskim rynku. Nie trzeba było wielkich reklam, ciągłego przypominania przez producenta o sprzęcie tak, jak to było w przypadku Demona. Wystarczy, że sprzęt jest produkcji polskiej. Prezentujemy pierwszą profesjonalną stopę perkusyjną rodzimej produkcji.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.