Monitory PM-100 i PM-200 dla Roland V-Drums

Dodano: 22.08.2018
Rodzaj sprzętu: Z prądem
Dostarczył: ROLAND

Uzupełniając swoją ofertę z zakresu perkusji elektronicznych firma Roland wprowadziła na rynek serię aktywnych monitorów podłogowych, przeznaczonych dla modułów V-Drums. Seria PM to spersonalizowany system głośników ze zintegrowanymi funkcjami miksowania o szerokim spektrum zastosowań.

Konstrukcja ze ściętym frontem zawarta we wzmocnionej, drewnianej obudowie to kompaktowy produkt, z którym każdy użytkownik poradzi sobie już przy pierwszym kontakcie. Zminimalizowany panel przedni, zredukowany do kilku potencjometrów i gniazd jack umiejscowiony został tak, by był zawsze pod ręką, a głośniki zamocowane pod odpowiednim kątem kierują swą moc prosto w uszy siedzącego odbiorcy. Solidna obudowa i duże głośniki przekładają się na sporą wagę, toteż dla wygody przenoszenia zamontowano uchwyt o pełnej szerokości, przez który dodatkowo można przepleść kable, zabezpieczając je przed incydentalnym wyrwaniem z miksera.

Zintegrowany mikser podzielono na dwie części – pierwsza, dedykowana jest modułom V-Drums, dla której przewidziano gniazdo wejściowe jack 1/4 cala, druga przeznaczona jest do monitorowania zewnętrznych urządzeń audio, obsługujących sygnał liniowy np. padów perkusyjnych czy smartfonów. Tu znajdziemy dwa stereofoniczne wejścia jack 1/4 i 1/8 cala działające równolegle. Obie sekcje posiadają niezależną regulację głośności i wspólny, dwupasmowy korektor barwy.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.