Testy

Roland TD-4KP Portable Z prądem

Roland TD-4KP Portable

W ostatnim roku byliśmy świadkami kolejnego kroku naprzód, jeżeli chodzi o rozwój firmy Roland i jej technologii. Nowy silnik SuperNATURAL z modelowaniem behawioralnym zbliżył mocno elektroniczny sprzęt do niedoścignionego naturalnego brzmienia bębnów.

Zestaw Roland HD-3 Z prądem

Zestaw Roland HD-3

Na łamach perkusisty prezentowaliśmy wam wszelkie odmiany produktów Roland. Przyszedł więc czas na to, by przyjrzeć się ekonomicznej wersji zestawów V-Drums czyli tej poniżej 3 tysięcy złotych.

Mark Drum Yes Z prądem

Mark Drum Yes

Podłączymy się teraz do prądu i sprawdzimy nowy europejski produkt - perkusja elektroniczna prosto z Włoch. Dzięki firmie Konsbud-Audio mamy możliwość dokładniej przyjrzeć się czarno-żółtemu zestawowi.

Roland TD-11K TD-11KV Z prądem

Roland TD-11K TD-11KV

Światowa potęga produkcji bębnów elektronicznych prezentuje nam kolejne modele. Firma Roland nie poprzestaje w poszukiwaniu jak najwierniejszego odwzorowania bębnów naturalnych. Czas na kolejną odsłonę dzięki firmie Roland Polska.

Roland TD-30KV Z prądem

Roland TD-30KV

Nadszedł czas na odświeżenie największego potwora V-Drums V-Pro ze stajni Roland. Jako jedni z nielicznych w tej części Europy mieliśmy dzięki firmie Roland Polska możliwość obcowania przez kilka tygodni z TD-30 KV!

Roland SPD-SX Z prądem

Roland SPD-SX

Firma Roland wciąż nie ustaje w ulepszaniu swoich instrumentów, wciągając nas jednocześnie w wielogodzinne zabawy z coraz to bogatszymi bazami próbek o jeszcze wyższej jakości niż dotychczas.

Roland SPD-30 Octapad Z prądem

Roland SPD-30 Octapad

Wielką tegoroczną premierą na targach sprzętu muzycznego na całym świecie był prezentowany przez nas produkt firmy Roland. Udało nam się zdobyć jeden z egzemplarzy Octapada celem bliższego przyjrzenia się jego możliwościom.

Metronomy BOSS DB-90 i DB-60 Z prądem

Metronomy BOSS DB-90 i DB-60

Firma Roland Polska podrzuciła nam do testów dwa metronomy renomowanej firmy Boss. Wsłuchując się w ich click sprawdziliśmy, co oferują.

Ddrum Acoustic Pro Triggers Z prądem

Ddrum Acoustic Pro Triggers

Polski dystrybutor FX-music podesłał nam kolejny produkt firmy ddrum. Nie były to - tym razem - beczki, mimo, że ostatnio nasz bohater z okładki dołączył do grona perkusistów firmy.

Sampler Roland SPD-S Z prądem

Sampler Roland SPD-S

Roland SPD-S to propozycja dla perkusistów, którzy chcą wzbogacić paletę swojego ogólnie pojętego brzmienia o różne ciekawe barwy.

Zestaw 2Box DrumIt Five Z prądem

Zestaw 2Box DrumIt Five

Na rynku pojawił się nowy elektroniczny zestaw perkusyjny o tajemniczej nazwie 2box. Dystrybutor sprzętu, firma Audiostacja - czyli specjaliści od elektroniki wszelakiej - podrzuciła nam jeden zestaw celem bliższego zapoznania.

Zestaw Roland TD-4K Z prądem

Zestaw Roland TD-4K

Firma Roland ma nieźle rozbudowaną ofertę, jeżeli chodzi o instrumenty perkusyjne. Roland Polska podesłał nam tym razem kompaktowy model perkusji elektronicznej TD-4K.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"