Roland TD-1KPX

Dodano: 15.03.2017
Rodzaj sprzętu: Z prądem
Dostarczył: ROLAND

Czyżby seria bębnów Roland TD-1 została powiększona o nowy model? A może tu chodzi o coś wspólnego z zestawem TD-4KP?

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.


Tym razem naszą prezentację zrobimy w nieco inny sposób. Gościliśmy już na naszych łamach zestaw TD-1 i TD-1KV (Perkusista 10/2014, test dostępny TUTAJ), a także TD-4KP (4/13 - test TUTAJ), więc żeby nie powtarzać wielu dość nudnych punktów, TD-1KPX przedstawimy jedynie w formie filmu. Więcej na ten temat powie nasz specjalista od bębnów elektronicznych Mariusz Mocarski, który od razu rozwieje nieco wątpliwości:

"Najczęstsze pytanie, jakie pada od perkusistów zainteresowanych zestawem elektronicznym w klasie szkolno-półprofesjonalnej, to: "Czy są tam pady siateczkowe?". Kolejne wątpliwości młodych adeptów (bądź ich rodziców) to: "Czy moje granie będzie przeszkadzało sąsiadom?" i "Czy zestaw będzie zajmował dużo miejsca, bo chciałbym go trzymać i na nim ćwiczyć w moim pokoju?". Nierzadko też uczniowie nie mają stałych nauczycieli i nie wiedzą, jak zabrać się do efektywnego ćwiczenia z różnymi podziałami rytmicznymi, podkładami muzycznymi czy nagrywaniem własnej gry. Od niedawna wszystkim tym osobom odpowiadam w ten sam sposób: Przetestujcie nowy, kompaktowy zestaw Roland TD-1KPX!

Mimo, że seria TD-1 otwiera aktualną listę modułów V-Drums, to w tej konfiguracji padów tworzy zestaw kompletny, bez wątpienia mogący namieszać wśród konkurencji w klasie średniej zestawów elektronicznych. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tym zestawie, a także posłuchać jego brzmień i zapoznać się z jego możliwościami, obejrzyjcie proszę moje video, które znajdziecie w dziale multimedialnych dodatków do tego numeru. Miłego oglądania!".


 

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"