Roland TD-1KPX

Dodano: 15.03.2017
Rodzaj sprzętu: Z prądem
Dostarczył: ROLAND

Czyżby seria bębnów Roland TD-1 została powiększona o nowy model? A może tu chodzi o coś wspólnego z zestawem TD-4KP?

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.


Tym razem naszą prezentację zrobimy w nieco inny sposób. Gościliśmy już na naszych łamach zestaw TD-1 i TD-1KV (Perkusista 10/2014, test dostępny TUTAJ), a także TD-4KP (4/13 - test TUTAJ), więc żeby nie powtarzać wielu dość nudnych punktów, TD-1KPX przedstawimy jedynie w formie filmu. Więcej na ten temat powie nasz specjalista od bębnów elektronicznych Mariusz Mocarski, który od razu rozwieje nieco wątpliwości:

"Najczęstsze pytanie, jakie pada od perkusistów zainteresowanych zestawem elektronicznym w klasie szkolno-półprofesjonalnej, to: "Czy są tam pady siateczkowe?". Kolejne wątpliwości młodych adeptów (bądź ich rodziców) to: "Czy moje granie będzie przeszkadzało sąsiadom?" i "Czy zestaw będzie zajmował dużo miejsca, bo chciałbym go trzymać i na nim ćwiczyć w moim pokoju?". Nierzadko też uczniowie nie mają stałych nauczycieli i nie wiedzą, jak zabrać się do efektywnego ćwiczenia z różnymi podziałami rytmicznymi, podkładami muzycznymi czy nagrywaniem własnej gry. Od niedawna wszystkim tym osobom odpowiadam w ten sam sposób: Przetestujcie nowy, kompaktowy zestaw Roland TD-1KPX!

Mimo, że seria TD-1 otwiera aktualną listę modułów V-Drums, to w tej konfiguracji padów tworzy zestaw kompletny, bez wątpienia mogący namieszać wśród konkurencji w klasie średniej zestawów elektronicznych. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tym zestawie, a także posłuchać jego brzmień i zapoznać się z jego możliwościami, obejrzyjcie proszę moje video, które znajdziecie w dziale multimedialnych dodatków do tego numeru. Miłego oglądania!".


 

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.