Wykop: Robert Rasz

Dodano: 10.06.2020

Znany głównie z pracy z Gabą Kulką, Melą Koteluk, często goszczący na ścieżkach dźwiękowych świetnych polskich filmów. Przyglądamy się zestawowi Roberta Rasza.

"Zawsze marzyłem, żeby mieć skromny i dobrze brzmiący zestaw - mówi Robert Rasz. "Nieduży, 20, 12 i 16. Daniel Karpiński z poznańskiego Avant Drum Shop coś takiego mi zaproponował. Jest to polski, dobrze brzmiący zestaw. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Chciałbym zaznaczyć, że te bębny są robione ręcznie przez pana Jurczuka z Bielska-Białej, który ma w tym doświadczenie. Sztuka, a nie taśmowa robota. Chciałbym promować polskie rzeczy". ZESTAW ROBERTA BĘBNY: AvantGarde Jurczuk/Karpiński Data produkcji sierpień 2019 r. Rozmiary: 20”x15”, 12”x 9”, 16”x13” wykonane z brzozy 4 mm z obręczami wzmacniającymi. Kolor Lime Green....
Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!
Quiz – Yamaha (You’re My Soul)
1 / 12
Yamaha produkuje bębny od roku…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!