Szymon Madej został oficjalnie endorserem marki Bosphorus Cymbals!

Dodano: 28.04.2021

Muzyk jest drugim polskim, po Robercie Raszu, oficjalnie przedstawionym artystą uznanej tureckiej firmy Bosphorus Cymbals.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Szymon Madej to absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Współpracował i działa z takimi artystami, jak: Leszek Możdżer, Adam Sztaba, Marcin Pośpieszalski, Dorota Miśkiewicz, Mietek Szcześniak, Aga Derlak Trio, Joachim Mencel Quintet, Bartosz Dworak Quartet, Sabina Meck Sextet, z którymi koncertował w kraju i za granicą na takich festiwalach, jak: „Mallorca Alternatilla Jazz Festival” w Hiszpanii, „Ankara International Jazz Festival” w Turcji, „Athens Technopolis Jazz Festival” w Grecji, „6th Delhi International Jazz Festival 2016” w Indiach, „34. Leverkusener Jazztage” w Niemczech oraz wielu innych.

Laureat wielu konkursów, m.in.: Azoty Tarnów Jazz Contest, Jazz nad Odrą, Bielska Zadymka Jazzowa i inne.

Doświadczenie zdobywał podczas wielu warsztatów oraz lekcji masterclass z takimi artystami, jak: Ulysses Owens Jr., Ari Hoenig, Adam Nussbaum, Victor Lewis, Steve Swallow, Victor Mendoza.

Talerze wybrane przez muzyka to:

  • 6” Turk Splash
  • 8” Turk Splash
  • 15” Syncopation SW Hats
  • 18” Syncopation SW Crash
  • 21” Master Ride
  • 21” Master Vintage Ride
  • 22” Syncopation SW Ride

Zapraszamy do odwiedzin mediów:

Szymon Madej

 

 

Bosphorus Polska

 

Dystrybutorem marki Bosphorus w Polsce jest firma DQ Distribution

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.