Bosphorus Polska!

Dodano: 17.08.2020
Autor: Maciej Nowak

Doskonale znana turecka marka perkusyjna Bosphorus doczekała się oficjalnego reprezentanta w Polsce.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Dystrybucją blach Bosphorus w Polsce zajmie się nowa rodzima firma DQ Distribution. Talerze będą oczywiście oferowane sklepom muzycznym, ale istnieje też możliwość zakupu bezpośredniego u dystrybutora. W związku z tym powstaje szansa nawiązania bezpośredniej współpracy z artystami na zasadach „endorsementu”.

DQ Distribution: www.dqdistribution.pl
Instagram Bosphorus Polska: https://www.instagram.com/bosphoruscymbalspolska/
Facebook Bosphorus Polska: https://www.facebook.com/BosphorusCymbalsPolska

 

Firma Bosphorus Cymbals została założone w 1996 roku przez trzech majstrów, którzy szlifowali swój fach do poziomu Mistrzów u legendarnego producenta Istanbul, będącego bezpośrednim spadkobiercą tureckiej linii Zildjian. W chwili rozłamu marki Istanbul na Istanbul Agop i Istanbul Mehmet trzech mistrzów postanowiło założyć własną markę – Bosphorus Cymbals.

Są to talerze wykonywane tradycyjna turecką techniką, które dzięki wypracowanym formułom cieszą się dużym uznaniem wśród perkusistów poszukujących indywidualnych brzmień. Paleta blach obejmuje zarówno klasyczne modele jak i całą gamę wymyślnych talerzy efektowych. Jako ciekawostkę można dodać, że blachy Bosphorus można zobaczyć w oscarowym filmie Whiplash.

Quiz - MORE REMO
1 / 12
Jak nazywają się naciągi do cichego grania?
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"