Wydarzenia

Meinl głośno wchodzi w 2022 rok!

Niemiecki producent talerzy perkusyjnych mocno wkracza w rok 2022. Cały zestaw nowości z najwyższej półki brzmieniowej i jakościowej.

Najnowsze wydanie magazynu Perkusist(k)a

Koniec roku zapraszamy do spędzenia z najnowszym numerem Perkusisty, którego specjalne wydanie skupione jest na perkusistkach, ale nie tylko. Co znajdziemy w numerze?

Produkt miesiąca na stronie Perkusisty

W zalewie materiałów promocyjnych producentów perkusyjnych, na stronie domowej Perkusisty pojawia się funkcjonalność, która może okazać się niezwykle pomocna dla wszystkich bębniarzy.

Nowa odsłona DW Performance

Firma DW Drums zaprezentowała nowe zastawy w swoje popularnej serii DW Performance. Powinny przypaść do gustu sympatykom matowych wykończeń.

Laureaci konkursu Young Drum Hero – jak ważny jest to konkurs?

Powoli opada kurz po niesamowitych prezentacjach w ramach słynnego opolskiego konkursu perkusyjnych talentów. Charakter wydarzenia był niezwykle poważny i oficjalny.

Nowy artysta Yamaha w Polsce

Yamaha przedstawia nowego artystę, który wszedł w bezpośrednią współpracę z firmą i będzie korzystać z produktów japońskiego giganta.

Akcja promocyjna - Zildjian Polska i monitory douszne

Przyszedł czas na kolejną akcję promocyjną Zildjian Polska dotyczącą zakupu sprzętu u polskich dilerów sprzętu. Tym razem padło na monitory douszne i ciemniejszą stronę brzmieniową Zildjian.

Young Drum Hero – ostateczna rozgrywka!

Preeliminacje do konkursu zakończone! Jury wyłoniło uczestników, którzy przystąpią do dwuetapowego występu w konkursie głównym.

Free Drums!

W dniach 14–16 października w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie odbędzie się niezwykle interesujące wydarzenie o charakterze rytmicznym - 16. Festiwal Muzyki Improwizowanej „Ad Libitum”.

Zestawienie 20 najczęściej nagrywanych perkusistów

Denis Loncaric ze strony perkusyjnej drumthat.com wykonał galerniczą pracę i przygotował zestawienie najczęściej nagrywanych perkusistów.

Meinl z nową serią talerzy!

Nie czekamy do początku roku z nowościami, jak to zazwyczaj bywało do tej pory. Nowy zestaw blach Meinl właśnie się pojawił i nie mówimy tu bynajmniej o uzupełnieniu katalogu.

„Szopa” ma czym prać

Perkusista Agnieszki Chylińskiej, Bartek „Szopix” Czerniachowski nawiązał oficjalną współpracę z firmą Meinl Stick & Brush.

Yamaha działa na wyobraźnię. Firma w natarciu!

Ależ zestawy! Japoński gigant perkusji jakiś czas temu wyczyścił katalog bębnów elektronicznych i wprowadza teraz zupełnie nowe zestawy perkusyjne.

Caban Drummer Fest – rezerwuj czas!

Przez ostatnie półtorej roku nie byliśmy rozpieszczani co do ilości imprez perkusyjnych. Na szczęście sytuacja powoli się poprawia i to dodatkowo w bardzo fajnych okolicznościach!

Limitowany Stewart Copeland

Kolejny jubileusz uczczony specjalnym werblem. Tym razem chodzi o Stewarta Copelanda i jego mariaż z firmą Tama.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"