Wydarzenia

Klasyka i nowoczesność - nowości Pearl 2021

Po wczorajszej urodzinowej bombie związanej z zestawami Pearl President prezentujemy kolejne nowości marki na ten rok. 75-lecie firmy zaowocowało ciekawym sprzętem.   

75 urodziny Pearl i ciekawe nowości sprzętowe… sprzed 50 lat!

Jeden z czołowych producentów perkusji, japońska firma Pearl obchodzi dziś 75 urodziny. Z tej okazji pojawiły się specjalne nowości, które przedstawiamy w dwóch odsłonach.

Wygraj talerz Bosphorus!

Wraz z nowym wydaniem specjalnym Perkusisty mamy bardzo sympatyczny konkurs dotyczący uznanej tureckiej marki Bosphorus!

Mike Terrana na temat Gewa G9

Charyzmatyczny perkusista dołączył do grona oficjalnych użytkowników zestawów Gewa G9. Wspólnie z Ericem Moorem i Jostem Nickelem tworzy różnorodny i silny perkusyjnie zestaw muzyków.

Perkusista Rainbow i Black Sabbath z Czarcim Kopytem

Grono użytkowników polskiej stopki Czarcie Kopyto powiększyło się o kolejnego świetnego muzyka. Tym razem mamy przyjemność przedstawić perkusistę prawdziwych legend rocka.

Nowy, oficjalny polski artysta Sabian: Maciej Matuszczyk z Łydki Grubasa

Firma Sabian znowu daje znać o sobie w Polsce w bardzo pozytywnej formie. Dołączenie do grona wykonawców wspieranych przez Sabian to wielopłaszczyznowy proces, zakończony ostateczną decyzją w centrali firmy.

Yes przełożyli trasę koncertową na 2022 rok. Co z koncertami w Polsce?

Zespół Yes postanowił przełożyć swoją trasę koncertową po Europie na 2022 rok. Grupa miała pojawić się również w Polsce.

Rammstein w Polsce 2022. Nowa data koncertu w Warszawie

Znamy daty przyszłorocznych koncertów Rammstein. Niemiecka formacja, która niedawno poinformowała o przełożeniu tegorocznej trasy stadionowej, pojawi się w Polsce 16 lipca 2022 roku.

Pearl Musical Instruments mianuje Maxa Iishi nowym prezesem i CEO firmy

Zarząd Pearl Musical Instrument ogłosił, że Max Iishi został nowym prezesem i dyrektorem generalnym firmy. Zastąpi on obecnego prezesa i dyrektora generalnego Masakatsu Yanagisawa, który został mianowany prezesem zarządu. Jako prezes, Masakatsu będzie nadal zaangażowany w strategię zarządzania i wspieranie inicjatyw firmy.

Helloween wyruszy w trasę z HammerFall. Jednym z przystanków jest Polska

Niemieccy ojcowie chrzestni speed metalu przyjadą do Polski na jedyny koncert w oryginalnym składzie. Supportem Hammerfall. Sprawdźcie szczegóły tego występu i ceny biletów.

Perkusista gotowy do gry!

Największe gwiazdy światowych bębnów nieraz podkreślały na naszych łamach, że jedną z najważniejszych rzeczy dla perkusisty jest współpraca z innymi muzykami.

Talerze Zildjian K Sweet w nowym zestawie

W odpowiedzi na prośby klientów, firma Avedis Zildjian oferuje talerze z serii K Sweet dostępne w nowym, czteroelementowym cymbal packu.

First Blood - Jay Weinberg i pad SJC Custom Drums

Jay Weinberg i SJC Custom Drums zaprezentowali First Blood - wyjątkowo prezentujący się pad treningowy, nie tylko dla fanów Slipknot.

Drum Day LA - podsumowanie nowości DW, PDP, Gretsch i Latin Percussion

Na kanały YouTube marek należących do Drum Workshop trafiły już filmowe relacje z przeglądów nowości sprzętowych na 2021 rok

Limitowany zestaw i werbel PDP 2021 LTD Twisted Ivory

PDP przedstawia wyjątkowy, dostępny wyłącznie w 2021 zestaw w wykończeniu Twisted Ivory oraz dopasowany do niego werbel.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"