Wydarzenia

75 urodziny Pearl i ciekawe nowości sprzętowe… sprzed 50 lat!

Jeden z czołowych producentów perkusji, japońska firma Pearl obchodzi dziś 75 urodziny. Z tej okazji pojawiły się specjalne nowości, które przedstawiamy w dwóch odsłonach.

Wygraj talerz Bosphorus!

Wraz z nowym wydaniem specjalnym Perkusisty mamy bardzo sympatyczny konkurs dotyczący uznanej tureckiej marki Bosphorus!

Mike Terrana na temat Gewa G9

Charyzmatyczny perkusista dołączył do grona oficjalnych użytkowników zestawów Gewa G9. Wspólnie z Ericem Moorem i Jostem Nickelem tworzy różnorodny i silny perkusyjnie zestaw muzyków.

Perkusista Rainbow i Black Sabbath z Czarcim Kopytem

Grono użytkowników polskiej stopki Czarcie Kopyto powiększyło się o kolejnego świetnego muzyka. Tym razem mamy przyjemność przedstawić perkusistę prawdziwych legend rocka.

Nowy, oficjalny polski artysta Sabian: Maciej Matuszczyk z Łydki Grubasa

Firma Sabian znowu daje znać o sobie w Polsce w bardzo pozytywnej formie. Dołączenie do grona wykonawców wspieranych przez Sabian to wielopłaszczyznowy proces, zakończony ostateczną decyzją w centrali firmy.

Yes przełożyli trasę koncertową na 2022 rok. Co z koncertami w Polsce?

Zespół Yes postanowił przełożyć swoją trasę koncertową po Europie na 2022 rok. Grupa miała pojawić się również w Polsce.

Rammstein w Polsce 2022. Nowa data koncertu w Warszawie

Znamy daty przyszłorocznych koncertów Rammstein. Niemiecka formacja, która niedawno poinformowała o przełożeniu tegorocznej trasy stadionowej, pojawi się w Polsce 16 lipca 2022 roku.

Pearl Musical Instruments mianuje Maxa Iishi nowym prezesem i CEO firmy

Zarząd Pearl Musical Instrument ogłosił, że Max Iishi został nowym prezesem i dyrektorem generalnym firmy. Zastąpi on obecnego prezesa i dyrektora generalnego Masakatsu Yanagisawa, który został mianowany prezesem zarządu. Jako prezes, Masakatsu będzie nadal zaangażowany w strategię zarządzania i wspieranie inicjatyw firmy.

Helloween wyruszy w trasę z HammerFall. Jednym z przystanków jest Polska

Niemieccy ojcowie chrzestni speed metalu przyjadą do Polski na jedyny koncert w oryginalnym składzie. Supportem Hammerfall. Sprawdźcie szczegóły tego występu i ceny biletów.

Perkusista gotowy do gry!

Największe gwiazdy światowych bębnów nieraz podkreślały na naszych łamach, że jedną z najważniejszych rzeczy dla perkusisty jest współpraca z innymi muzykami.

Talerze Zildjian K Sweet w nowym zestawie

W odpowiedzi na prośby klientów, firma Avedis Zildjian oferuje talerze z serii K Sweet dostępne w nowym, czteroelementowym cymbal packu.

First Blood - Jay Weinberg i pad SJC Custom Drums

Jay Weinberg i SJC Custom Drums zaprezentowali First Blood - wyjątkowo prezentujący się pad treningowy, nie tylko dla fanów Slipknot.

Drum Day LA - podsumowanie nowości DW, PDP, Gretsch i Latin Percussion

Na kanały YouTube marek należących do Drum Workshop trafiły już filmowe relacje z przeglądów nowości sprzętowych na 2021 rok

Limitowany zestaw i werbel PDP 2021 LTD Twisted Ivory

PDP przedstawia wyjątkowy, dostępny wyłącznie w 2021 zestaw w wykończeniu Twisted Ivory oraz dopasowany do niego werbel.

DW Custom Shop prezentuje korpusy Purple Core

DW Custom Shop wprowadza do oferty nowy typ hybrydowego korpusu - Purple Core.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"