Wydarzenia

Nowy polski perkusista w szeregach Paiste

Można nawet rzec, że dosłownie nowy. Legenda talerzowa przyjęła w swoje szeregi polskiego perkusistę, który wpisuje się mocno w rockowy rodowód firmy.

Krakowski festiwal perkusyjny wraca!

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej edycji krakowskiego festiwalu perkusyjnego „Źródła i inspiracje”. Wydarzenie ciekawe, oryginalne i… inspirujące.

Nowy polski artysta Tama!

Firma Tama Drums ogłosiła, że oficjalnie na instrumentach marki grać będzie polski bębniarz Michał Jakubowski.

Chris Slade, czyli „Łysy z AC/DC”, zadudni z zespołem w Polsce.

Zdjęcia, które słychać? Patrząc na perkusyjne fotki Chrisa wielu perkusistów, pamiętających go dobrze z AC/DC, od razu słyszy charakterystyczne dudnienie w boczne bębny.

Lekcje z Darayem podczas trasy Hunter? Czemu nie!

Darek Brzozowski rusza w trasę koncertową z zespołem Hunter. Oprócz pełnych emocji koncertów, możemy również podszlifować swoje doświadczenie.

Rodzina Paiste wita polskiego perkusistę!

Szwajcarska firma Paiste należy do tzw. Wielkiej Czwórki producentów talerzy perkusyjnych. Właśnie pochwaliła się nowym polskim artystą.

Produkty Miesiąca we Wrześniu

Rekomendujemy nowości rynkowe z różnych przedziałów tematycznych oraz różnych przedziałów zaawansowania.

Meinl Stick & Brush z nową polska artystką!

Niemiecki producent pałeczek perkusyjnych, krok po kroku, powiększa swoją ofertę, a także katalog artystów, z którymi współpracuje.

WIĘCEJ „KOMPRESJI” w SONORZE!

Dobry werbel to serce zestawu perkusyjnego. Doskonale wie o tym jedna z najstarszych marek perkusyjnych na świecie - Sonor.

Robert Markiewicz „pierwszym polskim Ludwigiem”!

Niezwykle zasłużona marka Ludwig zaprezentowała swojego pierwszego oficjalnego polskiego perkusistę. Wydaje się być strzałem w dziesiątkę. 

Young Drum Hero – wszystko co trzeba wiedzieć

Najbardziej prestiżowy polski konkurs gry na zestawie perkusyjnym. Jak wyglądają podstawowe zagadnienia z nim związane? Oto krótki, esencjonalny przewodnik.

Nie masz szkoły muzycznej? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Ogólnopolski konkurs perkusyjny "Drum Master Challenge 2023”, w którym mogą wziąć udział perkusiści NIEBĘDĄCY uczniami oraz absolwentami publicznych i niepublicznych szkół i uczelni muzycznych.

Produkty Miesiąca w Sierpniu

Sierpień to wakacyjny szczyt, gdzie granie i ćwiczenie na instrumencie odchodzi nieco w cień. Mamy kilka propozycji na tę okoliczność.

Mocne uderzenie polskich artystów Aquarian Drumheads!

Perkusiści metalowi są dobrą rekomendacją wytrzymałości produktów perkusyjnych. Mocne grono Polaków zaprezentowała firma Aquarian.

Produkty Miesiąca w Lipcu

W tym miesiącu sięgniemy głębiej do kieszeni, ale zdecydowanie warto zerknąć na nasze propozycje, za które oczywiście w pełni ręczymy.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.