Wydarzenia

Co potrafi nowy Roland SPD-SX PRO?

Sampling pad SPD-SX PRO to nowość od firmy Roland. Firma bardzo dokładnie przygotowała opis nowych właściwości urządzenia, dostosowanych do współczesnych wymagań perkusistów.

Produkty Miesiąca we Wrześniu

We wrześniu polecamy kolejne trzy produkty, które naszym zdaniem zasługują na, co najmniej, bliższe przyjrzenie się.

DW DRUMS wchodzi w skład Roland Corporation!

12 września świat muzyczny obiegła informacja, że firma Roland Corporation zakupiła akcje firmy DW Drum Workshop Inc., stając się tym samym jej właścicielem.

Piotr Szkudelski 1955-2022

Legendarny perkusista zespołu Perfect, znany z gry stylem open handed na wielkim zestawie Tamy w otoczeniu Zildjianów, wielki sympatyk stylu gry Stewarta Copelanda.

Produkty Miesiąca w Sierpniu

Sierpień to kulminacja wakacji i większość firm jest na urlopach. Okres spokoju i zastoju, dzieje się niewiele, fabryki są niekiedy w całości zamknięte.

Z kim w tym roku na Caban Drummer Fest?

Końcówka września to dobra okazja, by nie tylko mieszkańcy Małopolski poczuli w sobie więcej rytmu.

Brad Wilk wybrał Ludwig

Bębny, które „zbudowały rocka”, tak czasami mówi się o marce Ludwig. Właśnie za takimi bębnami zobaczymy muzyka podczas koncertu w Polsce.

WIELKIE GRANIE na PGE Narodowym - ostatni tydzień na zgłoszenia!

Nieczęsto zdarza się w naszym kraju taka szansa, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych perkusistów, żeby wystąpić na PGE Narodowym!

Maciej Gołyźniak o współpracy z Zildjian

Mocne grono perkusistów Zildjian w Polsce powiększyło się o jeszcze jedną charakterystyczną i charyzmatyczną postać. Kilka zdań o kulisach dołączenia Maćka Gołyźniaka do firmy.

Sygnatura Pearl – dziurawy werbel smart?

Zawsze warto zwrócić uwagę na to, jakie nowości wprowadza na rynek marka Pearl. Są to mocno przemyślane i świetnie dopracowane propozycje, czego przykładem była zeszłoroczna wybitna serie bębnów President.

Tommy w miejsce Tommy’ego

Motley Crue, wzorem Kiss czy Scorpions, „zakończyło” sceniczną karierę, dlatego też fani szykowali się na kolejne występy kapeli. Nie wszystko poszło tak, jak trzeba.

Dwa koncerty ku pamięci Taylora Hawkinsa

Świat rocka wspomina, niedawno zmarłego, perkusistę Foo Fighters. Tym razem w najlepszy możliwy, na tę przykrą okoliczność, sposób – wielkimi koncertami.

Perkusista Pink Floyd na jedynym koncercie w Polsce

Nick Mason, legendarny bębniarz Pink Floyd podczas koncertu w Polsce przypomni pierwszy, najbardziej psychodeliczny muzyczny okres zespołu.

Zagraj na Stadionie Narodowym dla 40 tysięcy ludzi!

Jesteście gotowi zagrać w największym polskim zespole muzycznym? Będzie to możliwe 10 września na PGE Narodowym w Warszawie. Trwają zgłoszenia!

Nowy Polski Artysta Meinl

Firma Meinl stopniowo poszerza grono swoich użytkowników. Uwzględnia różne miejsca prezentacji muzyki, nie tylko działania studyjne i sceniczne.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.