Wydarzenia

Nowa sygnatura pałek ProMark - Claus Hessler

Firma pałeczek perkusyjnych ProMark wypuściła właśnie nową sygnaturę Clausa Hesslera.

Szymon Madej został oficjalnie endorserem marki Bosphorus Cymbals!

Muzyk jest drugim polskim, po Robercie Raszu, oficjalnie przedstawionym artystą uznanej tureckiej firmy Bosphorus Cymbals.

Open Minded Drum Camp 2021! Ruszają zapisy!

Kolejna edycja renomowanego obozu perkusyjnego odbędzie się jak co roku w wakacje! Prawie tydzień esencjonalnych zajęć pod okiem cenionych nauczycieli.

Firma Musik Meyer prezentuje nową markę GRUV-X

Musik Meyer Central Europe to niemiecki dystrybutor, który ma w swojej ofercie instrumenty takich marek jak m.in. Hagstrom, Rickenbacker, FGN, Artesano, Sonor i Zildjian. Obecnie jej asortyment zasili GRUV-X.

Wiktoria Jakubowska oficjalnie artystką SONOR!

Bardziej spostrzegawczy powinni oczekiwać takiego obrotu spraw. Polska perkusistka już od dawna czarowała grą na zestawach Sonor. Wreszcie przyszedł moment na to, by wszystko sformalizować.

Nowe pałki POLMUZ!

Do oferty POLMUZ weszły nowe pałki hikorowe… z gumką recepturką!

Sting przekłada trasę koncertową. Kiedy zagra w Polsce?

Sting musiał po raz kolejny zmienić swoje plany koncertowe. Muzyk odwiedza nasz kraj dość często, a jego ostatni koncert był pierwotnie planowany na 25 lipca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Guns N' Roses w Polsce w 2022 roku. Znamy miejsce i datę

Zespół Guns N' Roses zagra na PGE Narodowym w Warszawie już w przyszłym roku. Wiemy, kiedy i jak kupić bilety.

Klasyka i nowoczesność - nowości Pearl 2021

Po wczorajszej urodzinowej bombie związanej z zestawami Pearl President prezentujemy kolejne nowości marki na ten rok. 75-lecie firmy zaowocowało ciekawym sprzętem.   

75 urodziny Pearl i ciekawe nowości sprzętowe… sprzed 50 lat!

Jeden z czołowych producentów perkusji, japońska firma Pearl obchodzi dziś 75 urodziny. Z tej okazji pojawiły się specjalne nowości, które przedstawiamy w dwóch odsłonach.

Wygraj talerz Bosphorus!

Wraz z nowym wydaniem specjalnym Perkusisty mamy bardzo sympatyczny konkurs dotyczący uznanej tureckiej marki Bosphorus!

Mike Terrana na temat Gewa G9

Charyzmatyczny perkusista dołączył do grona oficjalnych użytkowników zestawów Gewa G9. Wspólnie z Ericem Moorem i Jostem Nickelem tworzy różnorodny i silny perkusyjnie zestaw muzyków.

Perkusista Rainbow i Black Sabbath z Czarcim Kopytem

Grono użytkowników polskiej stopki Czarcie Kopyto powiększyło się o kolejnego świetnego muzyka. Tym razem mamy przyjemność przedstawić perkusistę prawdziwych legend rocka.

Nowy, oficjalny polski artysta Sabian: Maciej Matuszczyk z Łydki Grubasa

Firma Sabian znowu daje znać o sobie w Polsce w bardzo pozytywnej formie. Dołączenie do grona wykonawców wspieranych przez Sabian to wielopłaszczyznowy proces, zakończony ostateczną decyzją w centrali firmy.

Yes przełożyli trasę koncertową na 2022 rok. Co z koncertami w Polsce?

Zespół Yes postanowił przełożyć swoją trasę koncertową po Europie na 2022 rok. Grupa miała pojawić się również w Polsce.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.