Wydarzenia

Silesia Drum – uznany sklep z nowym szyldem

Sklep z siedzibą w Chorzowie jest jednym z czołowych polskich dilerów sprzętu perkusyjnego, który swoim działaniem obejmuje też zamówienia spoza Polski.

Produkty Miesiąca Luty 2022

Jak co miesiąc wybraliśmy trzy produkty, które naszym zdaniem warto przybliżyć polskim perkusistom.

Matt Chamberlain oficjalnie z Vaterami

Kolejny wybitny perkusista dołączył oficjalnie do grona bębniarzy Vater. Nic dziwnego, widzieliśmy go z Vaterami już kilkukrotnie.

Vic Firth Bluetooth Isolation Headphones

Znane wielu perkusistom słuchawki Vic Firth doczekały się nowej wersji. Firma Zildjian będąca właścicielem marki Vic Firth zaprezentowała właśnie model bezprzewodowy.

Werbel Gretsch sygnowany przez Asha Soana

Legendarny amerykański producent bębnów wykonał dla angielskiego mistrza sesji nagraniowych specjalny werbel, który może zaskakiwać swoimi parametrami.

Przeglądamy katalog nowości Tama 2022 i wybieramy

Jak co roku, Tama prezentuje solidny katalog nowości, chociaż tym razem nie mamy jakiejś spektakularnej, nowej serii bębnów czy werbli. Są to raczej uzupełnienia i nowe opcje lub limitowane edycje.

Meinl głośno wchodzi w 2022 rok!

Niemiecki producent talerzy perkusyjnych mocno wkracza w rok 2022. Cały zestaw nowości z najwyższej półki brzmieniowej i jakościowej.

Najnowsze wydanie magazynu Perkusist(k)a

Koniec roku zapraszamy do spędzenia z najnowszym numerem Perkusisty, którego specjalne wydanie skupione jest na perkusistkach, ale nie tylko. Co znajdziemy w numerze?

Produkt miesiąca na stronie Perkusisty

W zalewie materiałów promocyjnych producentów perkusyjnych, na stronie domowej Perkusisty pojawia się funkcjonalność, która może okazać się niezwykle pomocna dla wszystkich bębniarzy.

Nowa odsłona DW Performance

Firma DW Drums zaprezentowała nowe zastawy w swoje popularnej serii DW Performance. Powinny przypaść do gustu sympatykom matowych wykończeń.

Laureaci konkursu Young Drum Hero – jak ważny jest to konkurs?

Powoli opada kurz po niesamowitych prezentacjach w ramach słynnego opolskiego konkursu perkusyjnych talentów. Charakter wydarzenia był niezwykle poważny i oficjalny.

Nowy artysta Yamaha w Polsce

Yamaha przedstawia nowego artystę, który wszedł w bezpośrednią współpracę z firmą i będzie korzystać z produktów japońskiego giganta.

Akcja promocyjna - Zildjian Polska i monitory douszne

Przyszedł czas na kolejną akcję promocyjną Zildjian Polska dotyczącą zakupu sprzętu u polskich dilerów sprzętu. Tym razem padło na monitory douszne i ciemniejszą stronę brzmieniową Zildjian.

Young Drum Hero – ostateczna rozgrywka!

Preeliminacje do konkursu zakończone! Jury wyłoniło uczestników, którzy przystąpią do dwuetapowego występu w konkursie głównym.

Free Drums!

W dniach 14–16 października w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie odbędzie się niezwykle interesujące wydarzenie o charakterze rytmicznym - 16. Festiwal Muzyki Improwizowanej „Ad Libitum”.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.