Wydarzenia

Helloween wyruszy w trasę z HammerFall. Jednym z przystanków jest Polska

Niemieccy ojcowie chrzestni speed metalu przyjadą do Polski na jedyny koncert w oryginalnym składzie. Supportem Hammerfall. Sprawdźcie szczegóły tego występu i ceny biletów.

Perkusista gotowy do gry!

Największe gwiazdy światowych bębnów nieraz podkreślały na naszych łamach, że jedną z najważniejszych rzeczy dla perkusisty jest współpraca z innymi muzykami.

Talerze Zildjian K Sweet w nowym zestawie

W odpowiedzi na prośby klientów, firma Avedis Zildjian oferuje talerze z serii K Sweet dostępne w nowym, czteroelementowym cymbal packu.

First Blood - Jay Weinberg i pad SJC Custom Drums

Jay Weinberg i SJC Custom Drums zaprezentowali First Blood - wyjątkowo prezentujący się pad treningowy, nie tylko dla fanów Slipknot.

Drum Day LA - podsumowanie nowości DW, PDP, Gretsch i Latin Percussion

Na kanały YouTube marek należących do Drum Workshop trafiły już filmowe relacje z przeglądów nowości sprzętowych na 2021 rok

Limitowany zestaw i werbel PDP 2021 LTD Twisted Ivory

PDP przedstawia wyjątkowy, dostępny wyłącznie w 2021 zestaw w wykończeniu Twisted Ivory oraz dopasowany do niego werbel.

DW Custom Shop prezentuje korpusy Purple Core

DW Custom Shop wprowadza do oferty nowy typ hybrydowego korpusu - Purple Core.

Nowości Meinl Percussion na 2021 rok

Prezentujemy wybrane, najciekawsze nowości Meinl Percussion na 2021 rok, znacząco rozszerzające akustyczne brzmienia instrumentów marki.

Nowe talerze od Istanbul Agop

Jeden z najlepszych tureckich producentów talerzy ponownie stara się udowodnić swoją jakość. Tym razem działania skierowano w stronę tradycyjnych brzmień.

Najlepsi perkusiści jazzowi 2020

Miniony rok oceniają i podsumowują krytycy jazzowi. Magazyn Jazz Forum jak co roku przygotował podsumowanie w postaci branżowej ankiety.

Dream Theater, Megadeth bohaterami serii komiksów?

Na amerykańskim rynku zadebiutują wkrótce nowe zeszyty z serii "Dark Nights: Death Metal". Tym razem do współpracy zaproszono największe gwiazdy światowego metalu. Zobacz, jak znani perkusiści odnaleźli się w roli komiksowych superbohaterów.

Wyjątkowa edycja Vintage A z kolekcji Armanda Zildjiana

Z okazji setnej rocznicy urodzin Armanda Zildjiana, firma Avedis Zildjian ​​po raz pierwszy w historii wypuści vintage'owe talerze z osobistej kolekcji rodziny Zildjian.

Nowa odsłona serii Ludwig NeuSonic

Ludwig odświeża debiutująca w 2018 roku serię NeuSonic, prezentując nowe wersje wykończenia, konfiguracje i elementy osprzętu.

Nowe werble Ludwig Acro Series

Ludwig przygotował całkowicie nową odsłonę werbli Acrolite, w postaci dwóch modeli z korpusami z miedzi i mosiądzu.

Drum Day LA - prezentacja nowości DW na YouTube

Drum Workshop zaprasza na Drum Day LA - livestream na YouTube, podczas którego zostaną zaprezentowane nowości marek należących do firmy.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.