Wydarzenia

Nowe pałki POLMUZ!

Do oferty POLMUZ weszły nowe pałki hikorowe… z gumką recepturką!

Sting przekłada trasę koncertową. Kiedy zagra w Polsce?

Sting musiał po raz kolejny zmienić swoje plany koncertowe. Muzyk odwiedza nasz kraj dość często, a jego ostatni koncert był pierwotnie planowany na 25 lipca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Guns N' Roses w Polsce w 2022 roku. Znamy miejsce i datę

Zespół Guns N' Roses zagra na PGE Narodowym w Warszawie już w przyszłym roku. Wiemy, kiedy i jak kupić bilety.

Klasyka i nowoczesność - nowości Pearl 2021

Po wczorajszej urodzinowej bombie związanej z zestawami Pearl President prezentujemy kolejne nowości marki na ten rok. 75-lecie firmy zaowocowało ciekawym sprzętem.   

75 urodziny Pearl i ciekawe nowości sprzętowe… sprzed 50 lat!

Jeden z czołowych producentów perkusji, japońska firma Pearl obchodzi dziś 75 urodziny. Z tej okazji pojawiły się specjalne nowości, które przedstawiamy w dwóch odsłonach.

Wygraj talerz Bosphorus!

Wraz z nowym wydaniem specjalnym Perkusisty mamy bardzo sympatyczny konkurs dotyczący uznanej tureckiej marki Bosphorus!

Mike Terrana na temat Gewa G9

Charyzmatyczny perkusista dołączył do grona oficjalnych użytkowników zestawów Gewa G9. Wspólnie z Ericem Moorem i Jostem Nickelem tworzy różnorodny i silny perkusyjnie zestaw muzyków.

Perkusista Rainbow i Black Sabbath z Czarcim Kopytem

Grono użytkowników polskiej stopki Czarcie Kopyto powiększyło się o kolejnego świetnego muzyka. Tym razem mamy przyjemność przedstawić perkusistę prawdziwych legend rocka.

Nowy, oficjalny polski artysta Sabian: Maciej Matuszczyk z Łydki Grubasa

Firma Sabian znowu daje znać o sobie w Polsce w bardzo pozytywnej formie. Dołączenie do grona wykonawców wspieranych przez Sabian to wielopłaszczyznowy proces, zakończony ostateczną decyzją w centrali firmy.

Yes przełożyli trasę koncertową na 2022 rok. Co z koncertami w Polsce?

Zespół Yes postanowił przełożyć swoją trasę koncertową po Europie na 2022 rok. Grupa miała pojawić się również w Polsce.

Rammstein w Polsce 2022. Nowa data koncertu w Warszawie

Znamy daty przyszłorocznych koncertów Rammstein. Niemiecka formacja, która niedawno poinformowała o przełożeniu tegorocznej trasy stadionowej, pojawi się w Polsce 16 lipca 2022 roku.

Pearl Musical Instruments mianuje Maxa Iishi nowym prezesem i CEO firmy

Zarząd Pearl Musical Instrument ogłosił, że Max Iishi został nowym prezesem i dyrektorem generalnym firmy. Zastąpi on obecnego prezesa i dyrektora generalnego Masakatsu Yanagisawa, który został mianowany prezesem zarządu. Jako prezes, Masakatsu będzie nadal zaangażowany w strategię zarządzania i wspieranie inicjatyw firmy.

Helloween wyruszy w trasę z HammerFall. Jednym z przystanków jest Polska

Niemieccy ojcowie chrzestni speed metalu przyjadą do Polski na jedyny koncert w oryginalnym składzie. Supportem Hammerfall. Sprawdźcie szczegóły tego występu i ceny biletów.

Perkusista gotowy do gry!

Największe gwiazdy światowych bębnów nieraz podkreślały na naszych łamach, że jedną z najważniejszych rzeczy dla perkusisty jest współpraca z innymi muzykami.

Talerze Zildjian K Sweet w nowym zestawie

W odpowiedzi na prośby klientów, firma Avedis Zildjian oferuje talerze z serii K Sweet dostępne w nowym, czteroelementowym cymbal packu.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.