Produkty Miesiąca w Lutym

Dodano: 22.02.2024
Autor: Artur Baran

Zmieniła się mocno polityka wprowadzania nowości na światowy rynek. Firmy przestały być „niewolnikami” początku roku i działają swobodniej, według własnego kalendarza. 

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Zmasowany atak nowościami 2024 wykonały głównie firmy Meinl i Tama, ale nie oznacza to, że pozostali producenci siedzą z założonymi rękami. Lada chwila pojawią się nowości od marki Pearl. Tymczasem w naszych rekomendacjach mamy, niemal jak zawsze, trzy różne rodzaje gratów.

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

Yamaha HHS9DNowiusieńki hi-hat od japońskiego giganta. Yamaha zawsze mocno się zastanawia nad swoimi nowościami i to urządzenie jest tego doskonałym przykładem. Kompatybilne w ustawieniu ze stopą FP9, a do tego specjalnie zaprojektowany nowy kluczyk LC9, który ma lepiej oddawać jakość brzmienia talerzy hi-hatu. Ogólnie urządzenie wygląda i działa wyśmienicie!


Meinl Pure Alloy Custom Extra Hammered crash
Chodzi nam tu o crashe 16”, 18” i 20”, bo takie mamy w nowej serii blach Meinl. W rodzinie Pure Alloy Custom (nie mylić ze zwykłymi Pure Alloy), pojawiła się grupa Extra Hammered, którą łatwo zidentyfikować po rodzaju kucia. Obok powyższych crashy mamy jeszcze ride’y, crash-ride’y i hi-hat. Tylko patrzeć, jak pojawią się kolejne modele. Nasze crashe sprawdziły się doskonale zarówno „na ucho”, jak i pod mikrofonami.


Innovative Percussion 5A Vintage
Są to hikorowe pałki perkusyjne prosto z USA. Ciekawa alternatywa od firmy z Nashville, która ma w swoim katalogu ogromny wybór różnego typu pałek do gry na zestawie i do „klasyki”. Pałki Innovative są dystrybuowane przez polską firmę, która planuje bliższą współpracę z rodzimymi artystami na zasadzie „endorsementu”. Model 5A to dobra wizytówka marki.


KUPUJ W POLSKICH SKLEPACH!

Wspominajcie, skąd dowiedzieliście o sprzęcie.

 

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.