Przetestuj osobiście werblową śmietankę Gretsch!

Dodano: 25.03.2024
Autor: Artur Baran

Firma Gretsch rozbudza wyobraźnię wielu perkusistów. Wkrótce każdy chętny będzie mógł poobcować z legendarnym brzmieniem.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

A dokładnie każdy, kto zdecyduje się wybrać do trzech polskich sklepów perkusyjnych. Firma Gretsch przeszła ostatnio zmiany związane z zarządzaniem strategicznym i od tego roku jest kierowana przez niemieckiego dystrybutora i producenta sprzętu muzycznego - firmę Gewa. O konsekwencjach tego transferu mówiliśmy w tym ARTYKULE. Jak się okazuje, nasze predykcje zaczynają się powoli potwierdzać, czego przykładem jest krótka trasa promocyjna z wyselekcjonowaną grupą werbli Gretsch.

Sprawdź osobiście kolekcję werbli Gretsch

Gewa, a dokładniej przedstawiciel firmy odpowiedzialny za tę część Europy, wpadł na pomysł krótkiej trasy prezentacyjnej ze specjalnie dobraną grupą werbli Gretsch. Wśród nich znajduje się kilka prawdziwych rarytasów jak np. Bell Brass, sygnatura Keitha Carlocka czy też Brooklyn stworzony we współpracy z Mike Johnstonem. Kolekcja dziesięciu (ewentualnie plus-minus jeden) werbli zawiera instrumenty w szerokim przedziale cenowym, więc nie ma tam jedynie instrumentów drogich.

Werbelki pojawią się w następujących miejscach:

Co nasz czeka? Duży komfort w sprawdzaniu instrumentów. Będzie można na nich pograć, obejrzeć z bliska, skomentować, a także – na co mamy nadzieję – wymienić się uwagami z innymi uczestnikami wydarzenia i podzielić się wrażeniami w sieci. Wszystko w popołudniowych godzinach otwarcia poszczególnych sklepów.

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.