Produkty Miesiąca w Marcu

Dodano: 26.03.2024
Autor: Artur Baran

Wiosna już w pełni. Nasze produkty przeznaczone są raczej na grubszą kieszeń, ale gdy przyjrzymy się im bliżej, to cena okaże się uzasadniona. 

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Bębny, osprzęt, werbel. Solidny zestaw dla perkusistów szukających konkretnych rozwiązań, ale z lekką nutką szaleństwa. Dwa klasyki w postaci marek Gretsch i Ludwig. Mistrzowie stylu vintage, twórcy brzmień jazz i rock. Do tego zwariowana propozycja Tama. 

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

Gretsch Bell Brass 14”x6,5”werblowa klasyka w eleganckim wydaniu. Legendarne brzmienie Gretsch w wersji metalowej. Mosiężny, ciężki werbel. Typ „bell brass” zawsze wzbudza dużo emocji i niestety wiąże się to też z wysoką ceną. Werbel Gretsch nie należy do najtańszych, ale jest to instrument „dożywotni”, bardzo ekskluzywny pod każdym względem. Z pewnością warto go sprawdzić i przekonać się co jest w nim takiego wyjątkowego.  


Tama Iron Cobra Marble
kolorowe stopki Iron Cobra. Tama z okazji swoich 50 urodzin wprowadziła na rynek szereg instrumentów i urządzeń w formie jubileuszowej. Prezentowana Iron Cobra „Ameryki nie odkrywa” ponieważ jest to ta sama stopka co w wersji standardowej, tylko z naniesionymi grafikami. Z pewnością warto przyjrzeć się jakości wykonania, a co do ogólnych wrażeń estetycznych, jest to indywidualna sprawa, chociaż podczas prezentacji stopki w siedzibie dystrybutora w wielu zakulisowych rozmowach wypowiadano się o niej z entuzjazmem. 

Ludwig Classic Maple (Downbeat)perkusyjna instytucja. Tak można opisać w skrócie markę Ludwig, jedną z najbardziej zasłużonych w historii perkusji. Najlepszym przykładem jakości prezentowanych bębnów jest trasa koncertowa Roberta Markiewicza z zespołem Organek, obejmująca bardzo eleganckie polskie sale koncertowe ze świetną akustyką. Robert na klonowym Ludwigu prezentuje repertuar w wersji „unplugged” co jeszcze bardziej zmusza instrument do „wysiłku”. 

 

KUPUJ W POLSKICH SKLEPACH!

Wspominaj, gdzie się dowiedziałeś o sprzęcie.

 

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.