Tomek Torres w projekcie… sportowym.

Dodano: 01.04.2024
Autor: Magazyn Perkusista

Wybitny perkusista znany chociażby z występów w Afromental lub ostatnimi czasy z projektów handpanowych.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Stanowczo jest jedną z ciekawszych postaci polskiej sceny perkusyjnej. Doskonały bębniarz, który w ostatnich latach bardzo mocno rozwinął się w relaksujących brzmieniach instrumentu handpan. Oprócz muzycznych zamiłowań Tomek często podkreślał znaczenie zdrowego trybu życia: „Sport zawsze odgrywał dla mnie dużą rolę. Grałem już kiedyś w warszawskiej drużynie futbolu amerykańskiego, ale teraz pojawiła się okazja by zmienić nieco dyscypliny.”

Jak twierdzi pochodzący z Sosnowca perkusista, przeszedł serię testów sprawnościowych i wydolnościowych by wkrótce dołączyć do drugiej drużyny Zagłębia Sosnowiec. Zespół powoli myśli o występach w polskiej II lidze, ponieważ w tym roku najprawdopodobniej opuści szeregi I ligi. W związku tym szykuje nowy skład na walkę o powrót do drugiego poziomu rozgrywkowego w Polsce (I liga jest drugim poziomem, pierwszym jest Ekstraklasa).

Tomek podkreśla też jedną ważną rzecz, o której otwarcie mówi: „Pieniądze nawet na niższych poziomach rozgrywkowych w polskiej piłce nożnej są nieporównywalnie większe o tego, co można zarobić na nawet częstym graniu.”

Mamy nadzieję, że w świecie piłki poprawi muzyczny gust wielu zawodników.

Więcej szczegółów wkrótce.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.