Dirk Verbeuren otwiera nową siedzibę DrumCenter

Dodano: 08.02.2019

Chyba nie przesadzimy, nazywając sklep DrumCenter jednym z najważniejszych miejsc na perkusyjnej mapie Polski. Najstarszy w Polsce, ściśle sprofilowany sklep perkusyjny, przeniósł swoją siedzibę do imponujących 850 metrów kwadratowych w centrum Bydgoszczy. Czy jednak ekipa sklepu udźwignęła ciężar tak poważnych zmian?

NOWE DRUMCENTER

Tak duży i uznany sklep działał oczywiście bez przerwy, mimo, że przeprowadzka jest mocno uciążliwym logistycznie procesem w chwili, gdy spływają kolejne, wielkie zamówienia. DrumCenter nie może zawieść klientów i pozwolić sobie na zastój. Nie może też pozostawić bez rozgłosu tak imponującej przeprowadzki. Sklep informował już o zmianie, ale nie chciał pozostawić tego suchym liczbom, tylko zrobić coś naprawdę wyjątkowego.

Obecna siedziba to zabytkowy budynek przy ul. Św. Floriana, w samym sercu Bydgoszczy, tuż nad rzeką Brdą, gdzie wychodząc ze sklepu widzimy rześko śmigających wioślarzy i kajakarzy.

Nie będziemy tu opisywać całego układu pomieszczeń, ponieważ nie ma to najmniejszego sensu i DrumCenter trzeba po prostu odwiedzić. Jednocześnie należy sobie zarezerwować sporo czasu na to, by przewertować wszystkie zakamarki sklepu, a jest ich sporo.

DIRK VERBEUREN

W zeszłym numerze rozmawialiśmy z Dirkiem Verbeurenem z Megadeth, przy okazji jego wizyty w Polsce kilka miesięcy temu. Poruszyliśmy tam temat ewentualnej wizyty Dirka na warsztatach, ale nie mieliśmy jeszcze pewności co do tego, czy na sto procent zaprezentuje się na naszej scenie.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.