Wydarzenia

Caban Drummer Fest – rezerwuj czas!

Przez ostatnie półtorej roku nie byliśmy rozpieszczani co do ilości imprez perkusyjnych. Na szczęście sytuacja powoli się poprawia i to dodatkowo w bardzo fajnych okolicznościach!

Limitowany Stewart Copeland

Kolejny jubileusz uczczony specjalnym werblem. Tym razem chodzi o Stewarta Copelanda i jego mariaż z firmą Tama.

Phil Collins bez bębnów

Jakby ostatnio smutnych informacji było mało, teraz dochodzą wieści od Phila Collinsa, którego raczej już nie zobaczymy w słynnym przejściu z „In The Air Tonight”, mimo że wyrusza w trasę koncertową. 

Tommy Aldridge zagra w Polsce z Whitesnake

Niedawno mieliśmy miesiąc, w którym na łamach Perkusisty towarzyszył nam Tommy Aldridge, tymczasem bardzo miło nam ogłosić koncert Whitesnake w Polsce.  

Young Drum Hero z oficjalnym fundatorem nagród!

Konkurs gry na zestawie perkusyjnym oprócz oszałamiającego składu jury ma też bardzo poważnego fundatora nagród. Jest nim krakowska firma Music Info.

Dream Theater przyjedzie do Polski

Podobnie jak w przypadku innych zespołów, po długiej przerwie wreszcie pojawiły się realne terminy trasy koncertowej. Na liście znalazł się też Kraków.

Zmarł Charlie Watts, perkusista The Rolling Stones

W wieku 80 lat zmarł legendarny perkusista jednego z najważniejszych zespołów historii rocka.

Konkurs zestawowy i konkursy klasyczne - świetna informacja dla ambitnych perkusistów!

To faktycznie świetna okazja, żeby zaprezentować się szerszej publiczności. W tym roku wracają prestiżowe konkursy - Young Drum Hero oraz zestaw konkursów perkusyjnych - klasycznych. (artykuł aktualizowany!)

Wygraj jeden z pięciu kompletów pałek Promark Anika Nilles!

Gościliśmy ostatnio Anikę Nilles na Open Minded Drum Camp, gdzie przez dwa dni prowadziła intensywne zajęcia z uczestnikami.

Oszałamiający werbel Larsa Ulricha

Z okazji 30-lecia legendarnego „czarnego albumu” zespołu Metallica, firma Tama wypuściła limitowaną serię werbli Larsa Ulricha.

Charlie Watts nie pojedzie w trasę po USA z The Rolling Stones

Perkusista The Rolling Stones musiał przejść pilną operację i jego obecny stan zdrowia nie pozwala mu wyruszyć w zaplanowaną trasę No Filter, jednak przekładana już wcześniej trasa dojdzie do skutku. Kto zastąpi Charliego?

Druga część DRUMS FUSION przed nami, a tam Jojo Mayer i… wejściówki do wygrania!

19 sierpnia startuje w Bydgoszczy druga - po wiosennej – odsłona największego polskiego festiwalu poświęconego sztuce perkusyjnej - DRUMS FUSION.

Szósta edycja Polskich Nagród Perkusyjnych?

Po rocznej przerwie, podczas której cały świat muzyki zamarł, wracamy z wydarzeniem, którym podsumowujemy działalność polskiej sceny perkusyjnej.

Metalowy Gergo Borlai – czule i dynamicznie

Węgierskiego perkusistę możemy określić mianem „muzyka dla muzyków”. To oznacza, że będzie zwracał wyjątkowo mocno uwagę na wszelkie detale w swoim sprzęcie.

Antonio Sanchez Special Quartet na Warsaw Summer Jazz Days 2021

Słynny perkusista znany m.in. ze współpracy z Patem Methenym i ścieżki perkusji do oskarowego filmu Birdman, przyjedzie do Polski ze swoim kwartetem w ramach lipcowej trasy koncertowej.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.