Produkty Miesiąca w Sierpniu

Dodano: 19.08.2023
Autor: Artur Baran

Sierpień to wakacyjny szczyt, gdzie granie i ćwiczenie na instrumencie odchodzi nieco w cień. Mamy kilka propozycji na tę okoliczność.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Zbliża się powoli gęsty okres perkusyjnych wydarzeń. Festiwale i konkursy, jeden po drugim. W związku z tym pojawi się też spora dawka inspiracji. Dobrze mieć sprzęt, który pozwoli nam podtrzymać w sobie ten ogień. Mamy więc ofertę do cichego grania, do ćwiczenia i rozgrzewki, a także ukrytą perełkę w niższej serii.

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

Meinl Practice HCS Talerze przeznaczone do cichego grania. Dobre do ćwiczeń np. w domu. Świetne dla nauczycieli gry. Blaszki dostępne są zarówno w zestawie (14/16/20), a także pojedynczo. Umiejscowienie ich w serii HCS powoduje, że są tańsze i tym samym bardziej dostępne. Szczegóły i ceny w zakładce Produkty Miesiąca.

 

Zildjian Reflexx Conditioning Pad – Dwa pady w rozmiarach 6” i 10”. Świetnie wykonane, dwustronne. Dwie różne powierzchnie, przeznaczone do ćwiczeń obejmujących różne aspekty gry. Szczegóły i ceny w zakładce Produkty Miesiąca.

 

PDP Concept Maple StandardZestaw perkusyjny marki PDP, będącej własnością firmy DW. Profesjonalnej jakości brzmienie instrumentu w cenie zdecydowanie niższej od sztandarowych serii uznanych rynkowych marek. Bas, dwa tomy, floor i werbel. Szczegóły i ceny w zakładce Produkty Miesiąca.

Polecamy odwiedzać polskie sklepy!

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.