Produkty Miesiąca w Listopadzie

Dodano: 18.11.2023
Autor: Artur Baran

Rekomendujemy sprzęt, który ma premierę rynkową na świecie, ale też taki, który ma swoją prapremierę w Polsce.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Jest kolorowo! Z jednej strony instrument, który uzupełnia szeroką już kolekcję w katalogu. Z drugiej strony instrument, będący ekskluzywną nowością. I wreszcie z trzeciej strony zestaw perkusyjny, którego marka wraca i oficjalnie wkracza na polski rynek.

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

Meinl Pure Alloy Custom Extra Thin Hammered hi-hat 15"Meinl już przyzwyczaił do wyjątkowo długich nazw swoich blaszek. Tym razem jest to uzupełnienie bardzo szykownie wyglądającej serii blach Pure Alloy Custom. Talerze wykute z brązu B12, dość ostre, mocne, jasne, dlatego tym razem w wersji cienkiego dużego hi-hatu.

Ludwig Nate Smith WaterbabyWerbel sygnowany przez świetnego bębniarza. Instrument z siedmiu warstw klonu w wymiarach 14” x 5”. Oprócz niepodważalnej jakości wizualnej, werbel ma za zadanie sprawdzić się w praktyce, w studio i na scenie. Oczywiście jest to cacko limitowane w ilości 200 sztuk. Wykonany w całości w legendarnej fabryce Ludwig w Monroe w USA.


Rogers Powertone
Jedna z najstarszych marek perkusyjnych na świecie wraca do żywych i pierwszy raz w historii ma swoją oficjalną premierę na rynku polskim, pod skrzydłami rodzimego dystrybutora. Niniejszy zestaw trzy-elementowy to: 12″ x 20″ bass, 14″ x 14″ floor tom, 7″ x 12″ tom. Pierwsze oględziny dały bardzo pozytywne odczucia. Vintage jakich mało!

Polecamy odwiedzać polskie sklepy!

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.