Produkty Miesiąca w Grudniu

Dodano: 20.12.2023
Autor: Artur Baran

Nie chcieliśmy na koniec roku proponować sprzętu za dziesiątki tysięcy złotych, więc poprosiliśmy o konsultację fachowców z… najwyższej półki.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Nie jest problemem proponować sprzęt ekskluzywny, a przy tym piekielnie drogi. Wyboje pojawiają się, gdy trzeba zrównoważyć stosunek jakości do ceny i z czystym sumieniem zaoferować sprzęt z niższej półki. Dlatego też poradziliśmy się ekspertów z bydgoskiego Drum Center.

Wybraliśmy trzy pozycje, które stanowią dobrą noworoczną ofertę. W dwóch przypadkach sięgamy do kieszeni, zdecydowanie płycej co nie znaczy, że jest mało ciekawie. Wręcz przeciwnie! Niektórzy mogą być zaskoczeni.

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

Evans UV1 i UV2 – tom tom – Zaczniemy prezentację od sprzętu, który zawsze dostarcza sporo emocji, a ostatnio z racji cen, zaczyna przyprawiać o ból głowy. Gdzie jest więc ta zapowiadana powyżej atrakcyjność? A no w tym, że system UV1 i UV2 jest niesamowicie trwały i przeżyje typowe powlekane naciągi, zachowując przy tym swoje wartości brzmieniowe.

Tak wyglądały naciągi UV2 po 2 dniach „katowania” ich podczas konkursu Young Drum Hero.

Paiste PST7Uczciwie podana namiastka talerzy 2002, które stworzyły historię rocka. Blaszki PST7 przypominają je nie tylko wyglądem, ale też rzecz jasna brzmieniem. Szeroki wybór blach w niesamowicie atrakcyjnych cenach, wliczając w to oszałamiające promocje na sety. Idealne do szeroko pojętego rocka - od tego spokojniejszego i delikatniejszego, po ten ekstremalnie szybki i głośny.


DrumParts DPP-700D Podwójna Stopa
Niesamowite jakie ta stopka ma parametry przy swojej cenie! Rzadko kiedy spotyka się dysproporcję w drugą stronę, kiedy to szala jakości góruje tak mocno nad niziutką ceną. Dodatkowo jeszcze sprzęt objęty jest gwarancją. Zapraszamy do zakładki Produkty Miesiąca, by poznać szczegóły!

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.