Produkty Miesiąca we Wrześniu

Dodano: 26.09.2023
Autor: Artur Baran

Rekomendujemy nowości rynkowe z różnych przedziałów tematycznych oraz różnych przedziałów zaawansowania.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Niniejsze produkty to również przedsmak kolejnych nowości, które pojawią się niebawem. Część z nich jest już na rynku, część dopiero wchodzi, część jest zapowiadana, a jeszcze inna część czeka na swoją premierę.

Poniżej mamy 3 nowe produkty od wielkich firm. Mimo że mamy tu Remo i Evans, czyli teoretycznie konkurencyjne firmy, to ich oferta dotyczy zupełnie czegoś innego. A to wszystko rozdziela nowa seria bębnów Tama.

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

EVANS Hybrid Sensory PercussionNowy rozdział w tworzeniu oryginalnych brzmień na zestawie. Firma Evans we współpracy z firmą Sunhouse stworzyła kompletny zestaw łączący oprogramowanie i fizyczny sprzęt montowany na tomach z klasycznym naciągiem lub naciągiem siatkowym. Idealne urządzenie dla perkusistów szukających nowych kierunków w muzyce, dla artystów kreatywnych, dla perkusistów, którzy chcą wyjść znacznie dalej niż budowanie klasycznego szkieletu brzmieniowego kompozycji.


TAMA Stagestar
Nowa odsłona kompletnych zestawów dla poczatkujących. Bębny wraz ze statywami, do tego stołek i blaszki hi-hat oraz crash/ride. W zasadzie wszystko gotowe do grania po wyciagnięciu z pudełek i zmontowaniu. Głębsze tomy wykonane z topoli, elegancki wygląd. Sprzęt przeznaczony dla poczatkujących lub tych co chcą się po latach znowu sprawdzić. Świetna propozycja dla wszelkich szkół perkusyjnych! A przy tym bardzo życiowo podchodzący przedstawiciel marki Tama w Polsce.


REMO SMT Ambassador/Emperor
Gigant produkcji naciągów ociepla brzmienie bębnów basowych. Czyni to za pomocą nowego systemu tłumienia o nazwie SubMuff'l Technology (SMT). Mimo zastrzeżonego znaku towarowego, ogólna zasada działania systemu jest już dobrze znana perkusistom. Remo zebrało wszystkie obserwacje i informacje, tworząc świetnie wykonane naciągi z obręczami wypełnionymi pianką tłumiącą. Wersje w szerokim wachlarzu rozmiarów.


Polecamy odwiedzać polskie sklepy!

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.