Produkty Miesiąca w Czerwcu

Dodano: 22.06.2023
Autor: Artur Baran

Zgodnie z naszą zapowiedzią w zeszłym miesiącu, pojawiło się sporo nowego sprzętu w różnych kategoriach.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Niektóre nowości nie są jeszcze dostępne, ale polecamy im się bliżej przyjrzeć i zgłosić zainteresowanie do któregoś z naszych rodzimych sklepów. Stanowczo rekomendujemy jakość tych produktów, więc jeżeli tylko pasują stylistycznie, to można je zamawiać niemal w ciemno.

W tym miesiącu mamy trzy kategorie – werble, stopki, perkusjonalia. Miesiąc talerzowy z pewnością będzie w lipcu, kiedy to wszyscy ruszymy na Meinl Drum festiwal

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

Pearl Demon XR – nowa generacja legendarnej rodziny stopek Pearl. Stworzone z Georgem Kolliasem mają zachęcać płynnością, szybkością i czułością. Wyglądają zawadiacko, a znając sumienność Pearl w kwestii stopek, jest to solidna propozycja.

 

Sonor Kompressor KS 14”x8” SDAjeden z ośmiu werbli najnowszej rodziny Sonor. Potężny, masywny, dostojny instrument. Przypadł do gustu Maćkowi Gołyźniakowi, który znany jest z dużej dbałości o swoje brzmienie.

 

LP Single Bass Timbales – najlepszą rekomendacją nowych timbalesów, od giganta instrumentów perkusyjnych Latin Percussion, jest Wiktoria Bialic, która bardzo elegancko prezentuje możliwości dwóch wersji 13” i 14”.

 

Polecamy odwiedzać polskie sklepy!

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.