Produkty Miesiąca w Lipcu

Dodano: 21.07.2023
Autor: Artur Baran

W tym miesiącu sięgniemy głębiej do kieszeni, ale zdecydowanie warto zerknąć na nasze propozycje, za które oczywiście w pełni ręczymy.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Wakacje to dość leniwy okres dla branży producentów sprzętu. Nie zmienia to faktu, że koncertów jest sporo, a wraz z nimi cała masa świetnych bębniarzy. Tymczasem firmy zamykają się na urlopy, niektórzy nawet na okres miesiąca. Teoretycznie powinniśmy przedstawić tu zestaw padów i innych gratów typowo turystycznych, ale postanowiliśmy skupić się na jednej nowości, jednym absolutnym klasyku oraz na nieco przemilczanej u nas zeszłorocznej nowości.

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

Meinl Sticks El Estepario Siberiano SignatureHiszpański bębniarz wyczynowy doczekał się własnej sygnatury, której premierę mieliśmy na festiwalu Meinl. Można sobie nieco pożartować i zaznaczyć, że Meinl dobrze inwestuje zważywszy, że El Estepario często korzysta tylko z jednej pałeczki.


Ludwig Supraphonic 14”x5” LM400
Historia muzyki w jednym instrumencie. Klasyka wszech czasów. Legendarny, aluminiowy werbel Ludwig w najprostszej, tradycyjnej wersji 5”, gładkim korpusie i z klasycznymi lugami Ludwig.

 

Zildjian S Dark Cymbal Pack – Zestaw talerzy Zildjian z rodziny S. Polecamy komplet, na który składają się: dwa crashe 16” i 18”, ride 20” oraz hi-hat 14”. Piękne wykonanie z atrakcyjnym brzmieniem, które sprawdzi się w wielu stylistykach.

 

Polecamy odwiedzać polskie sklepy!

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.