Produkty Miesiąca w Maju

Dodano: 26.05.2023
Autor: Artur Baran

Za chwilę pojawi się kolejna fala nowości sprzętowych. Nie oznacza to jednak, że nie mamy nic ciekawego do zaprezentowania.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Na horyzoncie mamy ciekawe widoki. Kilka uznanych firm przyszykowało nowości sprzętowe. Czekamy, kiedy pojawią się w Polsce, żeby przetestować, sprawdzić i ocenić, czy mamy do czynienia z czymś faktycznie ciekawym, czy jedynie jest to kolejna marketingowa wydmuszka.

Tymczasem mamy trzy świetne propozycje.

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

Vater Josh Freese H-220Model pałek perkusyjnych obecnego bębniarza FooFighters. Coś pomiędzy 5A a 5B. Gwarancja solidnego ciosu przy zachowaniu dużej wytrzymałości, bo jak wiadomo, Josh nie odstawia ręki przy uderzeniach w blachy i obręcz werbla. Czekamy, aż pojawi się wersja z logo zespołu.


Gretsch Renown 140th Anniversary
– Swoje 140 urodziny firma Gretsch świętuje kilkoma ekskluzywnymi instrumentami. My wybraliśmy zestaw Renown. Po pierwsze, jest znacznie tańszy od specjalnego US Custom. Po drugie, to wciąż bardzo niedoceniana seria, posiadająca fantastyczne właściwości brzmieniowe.


Tama S.L.P. G-Kapur
– Werbel z serii, która jest gwarantem fajnych niespodzianek. S.L.P. dostarcza instrumenty w przystępnych cenach, a mówimy tu o produktach, które spokojnie można określić mianem premium. Werbel testowany przez naszego eksperta dr Piotra Pniak w dziale „testy Werbli Tama”.

 

Polecamy odwiedzać polskie sklepy!

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.