Nowy polski rockowy perkusista Sabian

Dodano: 21.03.2024
Autor: Magazyn Perkusista

Polski przedstawiciel marki Sabian sięgnął w stronę, gdzie blachy marki sprawdzały się zawsze wyśmienicie i bez zarzutu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Chodzi oczywiście o rock i dobrze osadzony groove. W takim repertuarze usłyszymy Mateusza Królicę, który bębni obecnie w zespole wokalistki Clödie.

Oprócz występów z charyzmatyczną artystką udziela się również w Chaos Engine Research, MadMookie czy Funkabra.

Mateusz „Chudyy” Królica w Sabian

Mateusz o marca Sabian i wyborze jakiego dokonał: „Od samego początku mojej drogi byłem wielkim fanem marki Sabian, dlatego mój wybór padł na najnowszą serię Stratus. Ma ona bardzo bogaty i uniwersalny sound, który odnajdzie się w wielu stylach muzycznych. Świetnie sprawdza się w studio, jak i na koncertach.”

Warto zaznaczyć, że Stratus to najnowsza seria blach w katalogu Sabian. Firma długo kształtowała projekt, który zaowocował zestawem świetnie dopracowanych i wyrównanych brzmieniowo instrumentów.

Obserwuj Mateusza:

INSTAGRAM

YOUTUBE

Dystrybutorem marki Sabian w Polsce jest firma Audiomusica (Music Info Group) z Krakowa.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.