Sabian nie odstawia ręki i zaprasza nowego bębniarza

Dodano: 21.03.2024
Autor: Magazyn Perkusista

Nowy użytkownik talerzy Sabian, zaproszony do współpracy przez polskiego dystrybutora, lubi czuć pod ręką solidną blaszkę!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Za blachy Sabian zabrał się doświadczony bębniarz Piotr Ochociński, który miał doskonałą możliwość przetestowania instrumentów: „Od dłuższego czasu szukałem odpowiednich dla siebie blach od różnych producentów. Gdy w 2022 i 2023 Vader zaprosił Dopelord na wspólne trasy koncertowe, mogłem poznać talerze Sabian trochę bliżej, ponieważ Michał Andrzejczyk właśnie na nich gra.”

Piotr Ochociński z Sabian

Perkusista lubelskiego Dopelord ma w swoim dorobku solidną dyskografię, a na co dzień w zespole prezentuje klimaty stoner-doom metalowe. Jakie walory Sabian go przekonały? „Od razu zwróciłem uwagę na wybuchowe heavy crashe 19” i 20” brilliant, które rewelacyjnie odzywają się przy mocniejszych uderzeniach. Z oferty Sabiana wybrałem jeszcze wspaniale szeleszczący HHX 15” Groove hi-hat oraz wszechstronny AAX 22” Medium ride. Brzmieniowo, rozmiarowo i wagowo talerze pasują idealnie do mnie i do Dopelord.”


Sprawdź w social mediach:

INSTAGRAM DOPELORD

FACEBOOK DOPELORD 

Dystrybutorem marki Sabian w Polsce jest firma Audiomusica (Music Info Group) z Krakowa.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.