Nowa seria talerzy Sabian!

Dodano: 10.11.2023
Autor: Artur Baran

Kanadyjski producent talerzy przedstawia nową serię profesjonalnych talerzy. Nazywa się Stratus.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Sabian trzymał informację o nowej serii talerzy przez kilka tygodni, żeby wielką premierę zrobić przy okazji spotkania PASIC w USA. Firma informuje, że dział rozwoju pracował nad nową serią przez całe dwa lata. W tym okresie analizowano i konsultowano kolejne pomysły. Stratus jest serią talerzy, która ma wyjść naprzeciw zapotrzebowaniem współczesnych perkusistów. Niektórym nazwa może kojarzyć się z legendarnym utworem Billy’ego Cobhama, który jest perkusistą Sabian.

Sabian Stratus

W skład serii wchodzi 9 typów blach:

  • 14” i 15” hi-hat,
  • 16”, 18” i 20” crash,
  • 18” china,
  • 20” i 22” ride,
  • 18” zero (dziurkowany talerz z dwiema średnicami otworów).

Stratus w Polsce. Kiedy?

Dystrybutorem marki Sabian w Polsce jest krakowska firma Music Info, która poinformowała, ze pierwsze komplety blach pojawią się u nas na początku grudnia, tym samym najlepsze polskie sklepy z działami perkusyjnymi powinny mieć Stratusy przed świętami.

Pierwszym polskim użytkownikiem, który został wytypowany bezpośrednio przez Sabian do prezentacji Stratus jest Oskar Podolski, dlatego warto obserwować profile medialne muzyka. 

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.