Wydarzenia

Prezentacja Produktów Miesiąca Marca

W marcu perkusiści mogą się zapoznać z nowościami, a także wielkim powrotem uznanego urządzenia.

Legendarny Ludwig Vistalite ma już pół wieku!

Najczęstsze skojarzenie z Vistalite to oczywiście John Bonham z Led Zeppelin, który korzystał z tych bębnów raptem dwa lata (1973-1975). To wystarczyło.

Open Letter to the Music Industry

The letter concerns the current situation in the East. We do not know how the situation will develop, so please do not leave it inactive.

Powrót Dave’a Lombardo do starych kolegów

Dave zdążył już przyzwyczaić do tego, że możemy go spotkać w różnych projektach metalowych. Nie jest to typ muzyka, który lubi siedzieć w jednym miejscu, jak będzie teraz?

Pokaż paski ProMark #ShowYourStripes

Amerykański gigant produkcji pałek perkusyjnych zaprasza wszystkich swoich użytkowników, niezależnie od stażu gry i miejsca pochodzenia, do wspólnej akcji.

Silesia Drum – uznany sklep z nowym szyldem

Sklep z siedzibą w Chorzowie jest jednym z czołowych polskich dilerów sprzętu perkusyjnego, który swoim działaniem obejmuje też zamówienia spoza Polski.

Produkty Miesiąca Luty 2022

Jak co miesiąc wybraliśmy trzy produkty, które naszym zdaniem warto przybliżyć polskim perkusistom.

Matt Chamberlain oficjalnie z Vaterami

Kolejny wybitny perkusista dołączył oficjalnie do grona bębniarzy Vater. Nic dziwnego, widzieliśmy go z Vaterami już kilkukrotnie.

Vic Firth Bluetooth Isolation Headphones

Znane wielu perkusistom słuchawki Vic Firth doczekały się nowej wersji. Firma Zildjian będąca właścicielem marki Vic Firth zaprezentowała właśnie model bezprzewodowy.

Werbel Gretsch sygnowany przez Asha Soana

Legendarny amerykański producent bębnów wykonał dla angielskiego mistrza sesji nagraniowych specjalny werbel, który może zaskakiwać swoimi parametrami.

Przeglądamy katalog nowości Tama 2022 i wybieramy

Jak co roku, Tama prezentuje solidny katalog nowości, chociaż tym razem nie mamy jakiejś spektakularnej, nowej serii bębnów czy werbli. Są to raczej uzupełnienia i nowe opcje lub limitowane edycje.

Meinl głośno wchodzi w 2022 rok!

Niemiecki producent talerzy perkusyjnych mocno wkracza w rok 2022. Cały zestaw nowości z najwyższej półki brzmieniowej i jakościowej.

Najnowsze wydanie magazynu Perkusist(k)a

Koniec roku zapraszamy do spędzenia z najnowszym numerem Perkusisty, którego specjalne wydanie skupione jest na perkusistkach, ale nie tylko. Co znajdziemy w numerze?

Produkt miesiąca na stronie Perkusisty

W zalewie materiałów promocyjnych producentów perkusyjnych, na stronie domowej Perkusisty pojawia się funkcjonalność, która może okazać się niezwykle pomocna dla wszystkich bębniarzy.

Nowa odsłona DW Performance

Firma DW Drums zaprezentowała nowe zastawy w swoje popularnej serii DW Performance. Powinny przypaść do gustu sympatykom matowych wykończeń.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.