Spotkaj się z Davidem Garibaldim i porozmawiaj o technice Moellera!

Dodano: 02.07.2024
Autor: Magazyn Perkusista

Spotkaj się z Davidem Garibaldim i Clausem Hesslerem, którzy będą wspominać postać niesamowitego Jima Chapina!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Jim Chapin (1919-2009), legenda perkusji, uczeń bezpośrednio samego Sanforda A. Moellera, czyli autora słynnej Techniki Moellera. Techniki wpływającej na płynność, szybkość i precyzję pracy rąk. Wykorzystywanej przez największych gigantów perkusji t.j. Dave Weckl czy Steve Smith. Jim Chapin w niesamowity wręcz sposób propagował i rozwijał grę na perkusji.


Jim Chapin’s Indepedence Week

Open Minded Drumming, czyli organizatorzy słynnego Open Minded Drumming Camp w Żywcu (zainteresowani Campem – LINK) zapraszają na Jim Chapin’s Indepedence Week, gdzie będą wspominać postać Jima i jego wpływ na rozwój techniki gry. Do wspomnień dołączą wybitne postacie i prawdziwe legendy perkusji, jak:

  • Billy Cobham
  • Steve Smith
  • Todd Sucherman
  • Joe Bergamini
  • John Riley

Strona praktyczna to dwa spotkania online:

1. 5 lipca (piątek) Claus Hessler i David Garibaldi o godz. 20:15 porozmawiają na temat Jima i jego dorobku. Udział w rozmowie jest absolutnie BEZPŁATNY. Wystarczy zapisać się do panelu.

2. Drugie spotkanie odbędzie się 11 lipca (czwartek), również o godzinie 20:15, kiedy to Claus Hessler będzie prezentował technikę i sposoby jej opanowania.

Wszystkie niezbędne informacje wraz z linkami znajdziemy TUTAJ

Perkusista poleca!

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.