Gęsto na Drumfest 2024!

Dodano: 07.07.2024
Autor: Magazyn Perkusista

Opolski festiwal perkusyjny ogłosił artystów jacy wystąpią w październiku. Będą to bardzo poważne nazwiska.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Drumfest w Opolu powrócił do muzycznego kalendarza. W nieco krótszej, ale za to bardziej spójnej wersji. Jednym z żelaznych punktów festiwalu jest oczywiście konkurs Young Drum Hero, ale prawdziwą esencją są oczywiście główni goście festiwalu. W tym roku mamy prawdziwą plejadę legend perkusji. Jak będzie wyglądał dokładnie perkusyjny plan? O tym będziemy informować na bieżąco.

Drumfest 2024 - rozkład

Tegoroczna edycja to niesamowici perkusiści!

Wszystkie koncerty odbędą się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Opolu. Bilety dostępne będą w serwisach - Kupbilecik, Biletyna, Ticketmaster.

Nagrody w konkursie Young Drum Hero ufundowała firma Audiomusica, a jest to sprzęt marek m.in.: Sabian, Dixon, Aquarian, Nexon.

 

Perkusista poleca!

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.