Pięciogodzinny wycisk z Oskarem Podolskim

Dodano: 19.01.2024
Autor: Magazyn Perkusista

Pięć godzin zajęć z perkusistą, który swoimi materiałami edukacyjnymi podbija sieć. Nie samą techniką gry człowiek żyje!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Oskar Podolski to nie tylko perkusista tworzący świetne materiały w mediach społecznościowych. To przede wszystkim aktywny bębniarz z doświadczeniem scenicznym. Obecnie wbija wymagające partie w zespole Agnieszki Chylińskiej, z którą koncertował na najbardziej prestiżowych salach koncertowych w Polsce, ale nie tylko. Przyglądając się twórczości perkusisty widać tam spokój, luz i przede wszystkim wielką radość z gry. Wszystko to poparte doskonałym wyszkoleniem.

Zajęcia z Oskarem trwać będą aż 5 godzin. Chcąc zwiększyć skuteczność zajęć, ilość miejsc jest mocno ograniczona.

Dlaczego warto pojawić się warsztatach? Oskar Podolski: „Na warsztatach poruszymy bardzo dogłębnie kwestie podstaw pracy ciała za zestawem, wnikniemy też w kwestie mentalne, które moim zdaniem są równie ważną kwestią dla każdego perkusisty, niezależnie od poziomu gry. Opowiem również o tworzeniu marki osobistej i jak odnaleźć się w dzisiejszych czasach jako perkusista.”

Poziom uczestników? Każdy!

Bilety? Pod tym LINKIEM

Oskar Podolski korzysta z bębnów Gretsch, talerzy Sabian, pałek Promark oraz naciągów Evans.

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.