Oskar Podolski pokaże i opowie

Dodano: 07.04.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Naszym zdaniem jest jednym z bardziej perspektywicznych polskich perkusistów, z dużymi szansami na rozwój kariery międzynarodowej.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Podsumowując rok 2021 przyznaliśmy Oskarowi, w ramach Polskich Nagród Perkusyjnych, tytuł Nauczyciela Roku. Urzekł nas sposób prowadzenia zajęć, wartość merytoryczna, przekaz i świetny kontakt z widzami w przypadku filmów instruktażowych. Teraz to wszystko będzie można sprawdzić bezpośrednio podczas spotkania w Bytomiu.

Oskar Podolski

Muzyk prezentuje otwarty styl gry, gdzie wysoki poziom umiejętności technicznych opiera na pewnym poruszaniu się za zestawem. Współpracował z takimi artystami jak Katarzyna Nosowska, John Porter czy Ewelina Lisowska, a już lada moment zaprezentuje się w kolejnej, spektakularnej odsłonie muzycznej.

Oskar współpracuje z markami Sabian i Vic Firth.

Warto odwiedzić stronę: PODOLSKI DRUM STUDIO

Co, gdzie i kiedy?

Zajęcia będą dotyczyć życiowych aspektów z jakimi mierzy się niemal każdy perkusista. Od spraw czysto muzycznych, po tematy związane z autopromocją i sprzętem. Oskar zaprosi również uczestników do podejmowania wyzwań perkusyjnych.

Warsztaty w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1) odbędą się w sobotę 9 kwietnia o godz. 11:00.
Bilety do nabycia TUTAJ

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"