Jaki sprzęt polecamy w maju?

Dodano: 29.05.2024
Autor: Artur Baran

Pałki, werbel, blaszki. Tym razem polecamy sprzęt pod kątem czysto pragmatycznym. Jakość w dopuszczalnych cenach. Mniej finezji, więcej „roboty”.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Produkty przedstawione poniżej to typowy konkret do roboty. Świetny werbel w doskonałej cenie, pałki, które dadzą nam komfort gry oraz blachy, które świetnie odnajdą się w wielu stylach muzycznych, sprawdzone pod kątem brzmienia jak i wytrzymałości.

 

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

Promark Active Grip - pałki, które kleją się do rąk. Trzy najpopularniejsze modele pałek wykonane w technologii Active Grip zapewniających doskonałą przyczepność do dłoni. Oczywiście hikora i oczywiście produkt amerykański.

Kup teraz:

Gretsch Black Nickel over Steel – werbel z niesamowitym stosunkiem jakości do ceny! Legendarny producent w dwóch wersjach rozmiarowych: na 5” oraz na 6,5”. Stalowy korpus o wspaniałych właściwościach brzmieniowych. W tak śmiesznych wręcz cenach!

Kup teraz:

Meinl Pure Alloy Thin Crash 16”, 18”, 20” - esencja crashowania – ciepło i soczyście! Talerze rodziny Pure Alloy to prawdziwy hit rynkowy zweryfikowany w praktyce przez poważnych bębniarzy. Teraz w wersji mniej agresywnej, bardziej miękkie.

Kup teraz:

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.