Szopix perkusistą Meinl Cymbals

Dodano: 16.05.2024
Autor: Artur Baran

W swoim portfolio ma takich artystów jak: Agnieszka Chylińska, Gromee, Grzegorz Hyży czy Kasia Wilk. Teraz będzie bił w talerze uznanego niemieckiego producenta.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Przez 6 długich lat grał niesamowicie intensywnie w zespole Agnieszki Chylińskiej, ale popularny Szopix obecnie widziany jest najczęściej na scenie klubowej, gdzie czuje się wyśmienicie i tworzy nową jakość polskiej sceny perkusyjnej. To nie pierwszy raz, kiedy jest pionierem w jakieś dziedzinie perkusyjnego Życia. Oprócz muzyki zajmuje się również fotografią oraz produkcją filmów. Jest jednym z pierwszych polskich artystów, którzy zapoczątkowali erę DrumCam na YouTubie. Z tego tytułu, jako jeden z nielicznych, miał przyjemność tworzyć zlecenia dla muzyków oraz firm muzycznych z całego świata. Wszystkie materiały, które tworzy na swoich profilach, są jego autorstwa. Odznaczają się one nienagannym stylem i przyciągają oko oryginalnością oraz pomysłowością. 

Na temat dołączenia do Meinl mówi: „To dla mnie ogromne wyróżnienie być częścią rodziny Meinl. Zawsze byłem pełen podziwu zaangażowania oraz uwagi dawanej artystom w ich ścieżce muzycznej przez firmę, jak i wsparcia przy projektach twórczych. Czuję, że to dla mnie ogromna szansa na rozwój kreatywny oraz idealne połączenie stylistyczne przy muzyce, którą obecnie gram.”

Zestawy talerzy Meinl Szopixa

Zestaw koncertowy:

Pure Alloy Custom

Classics Custom Dark

Artist Concept Model

Zestaw studyjny:

Pure Alloy

  • 15" Extra Hammered Hi-hat
  • 18" Extra Hammered Crash
  • 20" Extra Hammered Crash
  • 18" Trash China

Pure Alloy Custom

  • 15" Extra Thin Hammered Hi-hat
  • 18" Trash Crash
  • 20" Extra Thin Hammered Crash
  • 18" Trash China
  • 18" Trash Crash

W obu seriach także po jednym Ride.

Profil artysty na stronie Meinl – SZOPIX

Materiał przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.