„Piórnik Meinl”, czyli torba z różnościami!
Stylowy i funkcjonalny pokrowiec na pałki, a w nim pełno różnych ciekawostek. Najlepsze jest to, że jest to nasza nagroda do wygrania.
Nasz perkusyjny piórnik Meinl torba Stick Bag, Forest Green, a w niej:
- 3 komplety pałek Standard 5A American Hickory
- Komplet pałek klonowych Big Apple Swing 5B Hard Maple
- Rózgi Standard Multi-Rod Birch
- Komplet twardych mallet Percussion Mallet
- Komplet miotełek Standard Wire Brush
- Klucz perkusyjny Kinetic Drum Key, Chrome Plated
- Para rękawiczek do blaszek Cymbal Gloves
- Obręcz efektowa Ching Ring
- Żelki tłumiące Drum Honey – MDH
- Łańcuszek efektowy do blach Heavy Cymbal Bacon
Opisy znajdują się poniżej, a dalej informacja o możliwości wygrania piórnika w konkursie.
Zawartość „piórnika Meinl” – co jest czym?
Stick Bag, Forest Green MWSGR – Już ta sama torba robi duże wrażenie. Niesamowicie elegancka, klasa sama w sobie! Różne kieszenie wewnętrzne, ale też zewnętrzna z subtelnym logo. Posiada nie tylko duże uszy do zawieszenia i noszenia, ale też mniejsze paski regulowane i długi pasek do noszenia przez szyję. Torba kosztuje 408 zł i można ją dostać >TUTAJ
Standard 5A - American Hickory - SB101 – Klasyczne pałki Meinl wykonane z amerykańskiej hikory. Pałki Meinl dały się już poznać jako sprzęt godny zaufania i coraz częściej wybierane są przez perkusistów. Mamy tu 3 komplety. Długość 16”/40,5 cm, grubość 14,4 mm .565"/14,4mm.
Big Apple Swing 5B - Hard Maple - SB124 – Komplet pałek klonowych, które lżejsze i delikatniejsze od hikorowych. Przydadzą się w sytuacjach wymagających większej subtelności, ale wciąż z konkretną dynamiką.
Standard Multi-Rod Birch - SB200 – Komplet rózg zawsze się przydaje! A rózgi Meinl są bardzo solidnie wykonane. Leżą wygodnie w dłoni, posiadają odcinki z zabezpieczeniem przed złamaniem i łuszczeniem np. podczas gry na hi-hat. Długość 16,250"/41.30 cm, grubość .630"/ 15,1 mm.
Percussion Mallet - SB116 – Pomiędzy pałkami a malletami. Do różnorodnego wykorzystania np. figury ostinato na tomach, ale też na instrumentach perkusyjnych typu djembe. Nie są tak miękkie, jak tradycyjne mallety, ale też nie są tak twarde, jak typowe pałki. Stosunkowo długie, bo 42,4 cm.
Standard Wire Brush - SB300 – Typowe miotełki do dodawania pięknych kolorów na werblu. Wygodny gumowy chwyt, zatem jest też regulowanie wysuwania drutów. Klasyka sama w sobie.
Kinetic Drum Key, Chrome Plated - SB500 – Teoretycznie mamy tu stylizowany, elegancki kluczyk do śrub. Wygodny do kręcenia – wszystko się zgadza, ale na uwagę zwraca jego górna część. Pasuje do większości wiertarek, więc możemy go wykorzystać także w takiej formie.
W cenie 47 złotych możemy go dostać >TUTAJ
Cymbal Gloves - MHS-WH – Po prostu rękawiczki. Dla tych co lubią mieć czyste blachy. W pełni wykonane z bawełny, dają możliwość wygodnego chwytu i założenia lub zdjęcia lśniącej blaszki ze statywu bez ryzyka upaprania paluchami.
Ching Ring – CRING– Coraz popularniejszy dodatek do talerzy hi-hat. Nakładana obręcz o średnicy 6” z pięcioma małymi stalowymi talerzykami. Dodaje kolorytu do hi-hatu. Atutem jest błyskawiczny montaż i demontaż co jest kluczowe np. między utworami podczas koncertu.
Drum Honey – MDH – Paczuszka z sześcioma plasterkami żelków. Jakże przydatna, często w nagłych sytuacjach, dlatego warto mieć pod ręką. Co ciekawe te żelki można umyć i użyć ponownie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je również na talerzach.
Żelki w cenie 41 zł można dostać >TUTAJ
Heavy Cymbal Bacon – HBAC – Więcej szumu na naszym talerzu ride? Nie ma problemu. Stalowy sznurek o długości ok. 26 cm. Wygodny do zamontowania na wybranym przez nas talerzu.