Dawka nauki, która będzie procentować!

Dodano: 20.04.2024
Autor: Magazyn Perkusista

Dwa razy po osiem godzin warsztatów? Podwójny Drum Killer we wrocławskiej szkole Tony. Praca z zawodowcami w pełnym ogniu!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Tam się sporo dzieje. Niesamowicie aktywna wrocławska szkoła muzyczna TONY zaprasza na dwudniowego Drum Killera. Pod tą jakże sympatyczną nazwą kryją się godziny efektywnego perkusyjnego wycisku, który doskonale wpłynie na komfort i jakość naszej gry na bębnach. To konkretny, iście zabójczy pakiet zajęć, który daje materiał do dalszej samodzielnej pracy. Ale do rzeczy!

Double Killer Drum – co nas tam czeka?

Gościem specjalnym warsztatów będzie znakomity perkusista, niesamowicie muzycznie bębniący Michał Bryndal (między innymi zespół Voo Voo). Zajęcia poprowadzą też sprawdzeni, doświadczeni i wyspecjalizowani nauczyciele. Plan zajęć wygląda następująco:

Sobota 11 maja

- 12:00-15:00 Dr hab. Dariusz Kaliszuk - Wszystko o chwycie. Zalety, przeznaczenie i przełożenie na zestaw perkusyjny. Pułapki, niebezpieczeństwa i zalecenia podczas ćwiczenia. Do tego trochę ciekawej teorii, a wszystko po to, by dobrze ruszyć z miejsca i cały czas się rozwijać.

WAŻNE! Zajęcia absolutnie dla każdego! Dla początkujących i zaawansowanych.

- 15:00-15:30 przerwa obiadowa - TONY stawiają pizzę!

- 15:30-18:30 Michał Lange – warsztaty. Koordynacja dla każdego - podstawowe ćwiczenia koordynacyjne z wykorzystaniem obydwóch rąk i nóg, zajęcia przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych (z drobną uwagą by mieć minimum wiedzy, jak świadomość czym jest ósemka czy ćwierćnuta i… jak trzymać pałki).

Niedziela 12 maja

- 12:00-15:00 Kuba Regulski – warsztaty. Gdzie sufit, gdzie podłoga…, czyli praktyczna strona „independence” na zestawie. Razem sprawdzimy, jak wygląda zależność vs niezależność kończyn na zestawie perkusyjnym. Nauczymy się jak ją efektywnie ćwiczyć i z niej korzystać (tu także podobna uwaga, by mieć minimum wiedzy, jak świadomość czym jest ósemka czy ćwierćnuta i… jak trzymać pałki).

- 15:00-15:30 przerwa obiadowa - TONY stawiają pizzę!

- 15:30-18:30 Michał Bryndal – warsztaty. Graj co chcesz! Kreatywne sposoby ćwiczenia rozwijające własny styl, brzmienie, wyobraźnie muzyczną i umiejętność improwizacji. Wymogiem jest podstawowa znajomość gry na perkusji.

Niezbędne informacje - Double Killer Drum

Limity dniowe: 12 miejsc na sobotę i 12 na niedzielę.

Warsztaty Michała Bryndala 30 osób.

Wrocław, szkoła TONY, w dniach 11 i 12 maja (sobota, niedziela). W godzinach 12:00-18:00.

Koszt: 300 zł na jeden dzień - bilety dostępne tylko w formie on-line.

Istnieje możliwość zakupu karnetu na całość imprezy lub na poszczególne dni lub samą część Michała Bryndala. Cena dla słuchaczy: 50zł.

Bilet do kupienia tu: BILETY

Perkusista poleca!

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.