Wakacyjne zajęcia, które procentują na lata!

Dodano: 27.04.2024
Autor: Magazyn Perkusista

Perkusyjny obóz szkoleniowy w Żywcu przez lata wyrobił sobie markę jednego z najbardziej esencjonalnych i niesamowicie skutecznych.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Open Minded Drumming Camp to już marka sama w sobie! W tym roku 12-16 sierpnia w Żywcu będziemy przez pięć dni szlifować swoje umiejętności pod okiem wytrawnych fachowców, o co dokładnie zadbał pomysłodawca i główny organizator Szymon Fortuna.

Wahasz się? Wstydzisz się?

To przestaniesz. Od wielu lat przyglądamy się zajęciom OMDC. Poziom uczestników jest bardzo szeroki. Nie ma żadnych wyścigów, popisów. Każdy realizuje zadania na ile go stać, ale zderza się z metodyką i ćwiczeniami, jakie często ciężko sobie samemu wypracować. Niesamowitym plusem jest też przełamywanie własnych słabości i lęku występowania przed innymi. Program jest tak dopracowany, że we wspólnych realizacjach muzycznych każdy znajdzie partie dostosowane do swojego poziomu. Jest to olbrzymia szansa na podciągnięcie swoich umiejętności pod kierunkiem wytrawnych nauczycieli, a także ustawienie planu ćwiczeń na kolejne miesiące.

Z kim przyjdzie nam ćwiczyć?

Szeroko i kompletnie. Całością kieruje oczywiście niezastąpiony Claus Hessler, a z nim wspomniany Szymon Fortuna. Do tego czujący rytm, jak mało kto, Ramon Montagner z Brazylii. Przez cały camp towarzyszyć nam będzie również fenomenalny basista Jonathan Cuñado, który na co dzień napędza sekcję rytmiczną zespołu Nevell, czyli zespołu Aniki Nilles. Perkusistka dołączy jako gość specjalny w trzecim dniu, aby wspólnie z Jonathanem podzielić się swoim doświadczeniem w pracy sekcji rytmicznej.

Podczas tegorocznej edycji stawiamy na:

  • dedykowane zajęcia dla perkusistów i basistów,
  • intensywne ćwiczenie w grupach,
  • pracę w sekcji rytmicznej.

Wszelkie informacje dostępne są na tej stronie OMDC

Perkusista poleca!

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.