Wydarzenia

Phil Collins pożegnał się z publicznością

Phil Collins podczas ostatniego koncertu Genesis w Londynie (26 marca) ogłosił koniec koncertowania Genesis.

Pożar w fabryce Sonor

Najstarszy, nieprzerwanie istniejący producent instrumentów perkusyjnych przeżył groźne chwile. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Eric Moore już niedługo w Polsce

Polscy perkusiści będą mieć okazję przyjrzeć się w praktyce Gewa Digital Drums, młodej marce bębnów elektronicznych, pochodzących z Niemiec.

Sabian Anthology

Rodzina talerzy Sabian HHX doczekała się wewnętrznej serii blach o nazwie Anthology. Przybliżamy bliżej cały koncept, który jest też swoistą celebracją 40-lecia działalności Sabian. 

Prezentacja Produktów Miesiąca Marca

W marcu perkusiści mogą się zapoznać z nowościami, a także wielkim powrotem uznanego urządzenia.

Legendarny Ludwig Vistalite ma już pół wieku!

Najczęstsze skojarzenie z Vistalite to oczywiście John Bonham z Led Zeppelin, który korzystał z tych bębnów raptem dwa lata (1973-1975). To wystarczyło.

Open Letter to the Music Industry

The letter concerns the current situation in the East. We do not know how the situation will develop, so please do not leave it inactive.

Powrót Dave’a Lombardo do starych kolegów

Dave zdążył już przyzwyczaić do tego, że możemy go spotkać w różnych projektach metalowych. Nie jest to typ muzyka, który lubi siedzieć w jednym miejscu, jak będzie teraz?

Pokaż paski ProMark #ShowYourStripes

Amerykański gigant produkcji pałek perkusyjnych zaprasza wszystkich swoich użytkowników, niezależnie od stażu gry i miejsca pochodzenia, do wspólnej akcji.

Silesia Drum – uznany sklep z nowym szyldem

Sklep z siedzibą w Chorzowie jest jednym z czołowych polskich dilerów sprzętu perkusyjnego, który swoim działaniem obejmuje też zamówienia spoza Polski.

Produkty Miesiąca Luty 2022

Jak co miesiąc wybraliśmy trzy produkty, które naszym zdaniem warto przybliżyć polskim perkusistom.

Matt Chamberlain oficjalnie z Vaterami

Kolejny wybitny perkusista dołączył oficjalnie do grona bębniarzy Vater. Nic dziwnego, widzieliśmy go z Vaterami już kilkukrotnie.

Vic Firth Bluetooth Isolation Headphones

Znane wielu perkusistom słuchawki Vic Firth doczekały się nowej wersji. Firma Zildjian będąca właścicielem marki Vic Firth zaprezentowała właśnie model bezprzewodowy.

Werbel Gretsch sygnowany przez Asha Soana

Legendarny amerykański producent bębnów wykonał dla angielskiego mistrza sesji nagraniowych specjalny werbel, który może zaskakiwać swoimi parametrami.

Przeglądamy katalog nowości Tama 2022 i wybieramy

Jak co roku, Tama prezentuje solidny katalog nowości, chociaż tym razem nie mamy jakiejś spektakularnej, nowej serii bębnów czy werbli. Są to raczej uzupełnienia i nowe opcje lub limitowane edycje.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"