Wydarzenia

Produkty Miesiąca w Listopadzie

Trzy świetne nowości, które już są dostępne w naszych sklepach lub lada chwila się pojawią.

Szansa na sprawdzenie się młodych bębniarzy podkarpacia

Młodzi perkusiści podkarpacia mają kolejną szansę sprawdzenia się w atmosferze stresu konkursowego, który świetnie hartuje przed występami scenicznymi i pracą studyjną w przyszłości.

Konkurs dla perkusistów, którzy nie uczęszczali do szkół muzycznych!

Konkursy perkusyjne kojarzone są z imprezami obsadzonymi przez bębniarzy będących uczniami lub absolwentami szkół muzycznych.

Pierwsza jesienna nowość!

Jeden z najważniejszych tureckich producentów, kolejny raz udowadnia, że nie ogląda się na innych. Wręcz przeciwnie, samemu wytycza drogę i rozszerza swoja ofertę, tym razem o blachy XIST DRY DARK BRILLIANT.

Jazzobranie z wybitnym bębniarzem

Kolejny raz, wyśmienite partie światowych bębnów zadudnią na deskach Jazzobrania w Oleśnie, tym razem w wykonaniu Roberta Sputa Searighta.

22 cale na czterdziestolecie

Firma Sabian obchodzi w tym roku 40. urodziny, z tej okazji pojawił się na rynku jubileuszowy talerz ride.

Co nas czeka na Silesia Drum Festival? Dużo dobrego!

Powoli zbliżamy się do perkusyjnej imprezy roku w Polsce. Trzecia edycja Silesia Drum Festival. Poniżej kilka najważniejszych informacji (w przypadku ewentualnych zmian, artykuł będzie aktualizowany!).

Co potrafi nowy Roland SPD-SX PRO?

Sampling pad SPD-SX PRO to nowość od firmy Roland. Firma bardzo dokładnie przygotowała opis nowych właściwości urządzenia, dostosowanych do współczesnych wymagań perkusistów.

Produkty Miesiąca we Wrześniu

We wrześniu polecamy kolejne trzy produkty, które naszym zdaniem zasługują na, co najmniej, bliższe przyjrzenie się.

DW DRUMS wchodzi w skład Roland Corporation!

12 września świat muzyczny obiegła informacja, że firma Roland Corporation zakupiła akcje firmy DW Drum Workshop Inc., stając się tym samym jej właścicielem.

Piotr Szkudelski 1955-2022

Legendarny perkusista zespołu Perfect, znany z gry stylem open handed na wielkim zestawie Tamy w otoczeniu Zildjianów, wielki sympatyk stylu gry Stewarta Copelanda.

Produkty Miesiąca w Sierpniu

Sierpień to kulminacja wakacji i większość firm jest na urlopach. Okres spokoju i zastoju, dzieje się niewiele, fabryki są niekiedy w całości zamknięte.

Z kim w tym roku na Caban Drummer Fest?

Końcówka września to dobra okazja, by nie tylko mieszkańcy Małopolski poczuli w sobie więcej rytmu.

Brad Wilk wybrał Ludwig

Bębny, które „zbudowały rocka”, tak czasami mówi się o marce Ludwig. Właśnie za takimi bębnami zobaczymy muzyka podczas koncertu w Polsce.

WIELKIE GRANIE na PGE Narodowym - ostatni tydzień na zgłoszenia!

Nieczęsto zdarza się w naszym kraju taka szansa, zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych perkusistów, żeby wystąpić na PGE Narodowym!
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.