Wydarzenia

Metalowy Gergo Borlai – czule i dynamicznie

Węgierskiego perkusistę możemy określić mianem „muzyka dla muzyków”. To oznacza, że będzie zwracał wyjątkowo mocno uwagę na wszelkie detale w swoim sprzęcie.

Antonio Sanchez Special Quartet na Warsaw Summer Jazz Days 2021

Słynny perkusista znany m.in. ze współpracy z Patem Methenym i ścieżki perkusji do oskarowego filmu Birdman, przyjedzie do Polski ze swoim kwartetem w ramach lipcowej trasy koncertowej.

Wojtek Deręgowski oficjalnym artystą DW Drums!

Jeden z najbardziej aktywnych, ale przede wszystkim, cenionych polskich perkusistów w mediach społecznościowych nawiązał współpracę z gigantem produkcji bębnów.

Igor Falecki na Dresdner Drum & Bass Festival

W połowie września, w niedalekim Dreźnie, odbędzie się 15 edycja festiwalu perkusyjno-gitarowego. Wśród zaproszonych artystów wystąpią, m.in. Igor Falecki oraz wirtuoz basu Kinga Głyk.

Plany na “weekend czerwcowy”? Deska, bębny, gotowanie?

Hubert Gasiul kolejny raz współorganizuje spotkanie, które łączy w sobie kilka różnych tematów, w tym wątek perkusyjny. Wydaje się to być doskonałym pomysłem na zbliżający się weekend czerwcowy.

Nagroda dla Tomka Łosowskiego za 30-lecie pracy artystycznej

Z okazji 30-lecia pracy artystycznej na tegorocznym DRUMS FUSION Tomek Łosowski otrzyma nagrodę od Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP.

Drums Fusion 2021 – Jojo Mayer & The Nerve zagrają w Bydgoszczy

Jest legendą perkusji, wybitnym producentem muzycznym, kompozytorem i instrumentalistą. Występuje na najlepszych scenach świata, w tym m.in. na New York Jazz Festival, Glastonburry Open Air, Montreal Jazz Festival. A w sierpniu zagra w Bydgoszczy na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION. Jojo Mayer & The Nerve wystąpią 21 sierpnia w Miejskim Centrum Kultury!

Tomek Łosowski oficjalnym użytkownikiem pałek Zildjian

Uznany trójmiejski mistrz perkusji na 30-lecie swojej pracy scenicznej dokonał zmian, których raczej mało kto się spodziewał. Po bardzo długich latach przesiadł się na markę Zildjian, także w kwestii pałeczek.

Drums Fusion 2021 - wszystko, co powinieneś wiedzić o festiwalu

Kompendium wiedzy o Drums Fusion 2021. Prolog, Międzynarodowe Forum Perkusyjne, goście, daty i miejsca. Sprawdź szczegóły wydarzenia!

KISS zmienił datę polskiego koncertu. Zobacz szczegóły!

Grupa KISS postanowiła przedłużyć trasę pożegnalną "End of the Road Tour", która w pierwotnym założeniu miała zakończyć się latem 2021 roku w Nowym Jorku.

Riverside i Piotr Kozieradzki ogłaszają jubileuszowe koncerty

Już za trzy miesiące grupa Riverside spotka się ze swoimi fanami podczas jubileuszowej trasy "Riverside 20". Sprawdź, gdzie zagrają!

Adam Marszałkowski i Artur Żurek w trasie z warsztatami!

Nareszcie! Chciałoby się krzyknąć na informację o serii wspólnych występów Adama Marszałkowskiego z Arturem Żurkiem. Perkusja na żywo to jest to, na co wszyscy czekamy, tym bardziej w tak interesującym zestawieniu.

Wygraj Zestaw Dixon Little Roomer

Brzmi nieźle? A to nie wszystko! Little Roomer ma już założone naciągi Aquarian Response 2, dodajemy również talerz Sabiana XSR 17” oraz pałki VicFirth.

Nowe pady Vic Firth. Spodobają się młodym perkusistom

Vic Firth, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek dwóch nowych produktów z linii akcesoriów do ćwiczeń. Zobaczcie Vic Firth Digital Camo oraz Vic Firth VF.

Lady Pank zapowiada trzy plenerowe koncerty

Fanów zespołu Lady Pank i Kuby Jabłońskiego z pewnością ucieszy informacja, że grupa zagra 3 plenerowe koncerty. Sprawdźcie szczegóły!
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"