Wydarzenia

W trasę z Yamahą

Yamaha Tour Custom dostępna teraz nie tylko w nowych konfiguracjach, ale też w wersjach pojedynczych bębnów, co ułatwia dopasowanie do własnych potrzeb.

Elegancko z Yamaha Rydeen

Rozpoczynać swoją przygodę z perkusją za bębnami Yamaha? Kiedyś było to bardzo odległym marzeniem. Teraz możemy to zrobić naprawdę z klasą.

Yamaha i jej sprytne nowe żelastwo

Kiedy japoński gigant wypuszcza swoje nowości na rynek, zawsze warto bliżej im się przyjrzeć. Zazwyczaj jest to bardzo przemyślany produkt. Jak jest teraz?

II edycja konkursu w Niwiskach – szersze grono uczestników!

Konkurs perkusyjny w Niwiskach rozwija się i otwiera swoje podwoje dla większej grupy bębniarzy.

Nowe werble Tama – powrót do lat 80!

Przy okazji takich urodzin, firmy lubią sięgać do swoich pierwszych serii i przypominać, jak to było na samym początku. Nie inaczej jest i tym razem.

Pięciogodzinny wycisk z Oskarem Podolskim

Pięć godzin zajęć z perkusistą, który swoimi materiałami edukacyjnymi podbija sieć. Nie samą techniką gry człowiek żyje!

400 lat Zildjian świętuje werblem

Obchody 400 rocznicy istnienia Zildjian już za nami. Na sam koniec największa firma talerzowa na świecie wypuściła na rynek… werbel.

Gretsch z Gewą – co to dla nas oznacza?

16 stycznia ogłoszono finalizację kontraktu, na mocy którego Gewa Drums przejmuje prawa zarządzania działaniami marki Gretsch.

Tama wkracza z jubileuszowymi nowościami!

Czy z okazji 50 rocznicy, Tama zasypie nas efektownymi, ale drogimi nowościami? Zacznijmy z „grubego bębna”, czyli od zestawów.

Zbieramy materiały do książki o Janie Słowiku!

Tworzenie sprzętu perkusyjnego nie jest zajęciem prostym, szczególnie gdy mówimy tu o okresie PRL czy też młodym polskim kapitalizmie lat 90.

Z nowości Meinl Cymbals – ekstra kucie!

Niemiecki producent talerzy prezentuje zestaw nowości na rok 2024. Sporo ciekawych rozwinięć serii. Zaczynamy!

Polecany przez nas sprzęt w roku 2023

Dział Produktów Miesiąca to doskonały przegląd nowości dostępnych na rynku, ale też przypomnienie o kilku rzeczach ponadczasowych, do których warto wrócić.

Możesz zagrać na Tama Drum Festival!

Wielkie wydarzenie perkusyjne roku 2024, na którym zagrają uznane nazwiska marki Tama. Okazuje się, że nie tylko.

Produkty Miesiąca w Grudniu

Nie chcieliśmy na koniec roku proponować sprzętu za dziesiątki tysięcy złotych, więc poprosiliśmy o konsultację fachowców z… najwyższej półki.

Nowe Agopy już teraz!

Turecki gigant talerzowy nie czeka na nowy rok i już teraz prezentuje swoje nowości sprzętowe utrzymane w bardzo tradycyjnym tonie.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.