Cezary Konrad

Dodano: 10.01.2019
Autor: Maciej Nowak

Ciężko zacząć artykuł o tak wybitnym muzyku. Na temat Czarka powiedziano już chyba wszystko i raczej każdy zdaje sobie sprawę, z jaką muzyczną instytucją mamy do czynienia.

Tegoroczny zwycięzca Polskich Nagród Perkusyjnych w kategorii Perkusisty Roku, co raczej nie jest wielkim zaskoczeniem. Jego biografia byłaby bardzo ciekawą lekturą, zawierającą całą paletę emocji. Na pytanie, czy nie chciałby stworzyć takiej publikacji, dyplomatycznie odmawia, ale z pokorą przyjmuję taką decyzję. Mój spokój ma swoje podłoże w nieustającej aktywności Czarka, która ostatnio obrała dla niektórych zaskakujący kierunek. Tym samym kolejne rozdziały książki piszą się same, a ja zacieram ręce. Jeżeli jeszcze nie teraz, to za kilka lat trzeba będzie wykonać kolejne podejście.

Umówiliśmy się na rozmowę w drodze samochodem z Warszawy do Gdyni, gdzie miał zagrać klinikę w sklepie DrumStore. Pogoda nie sprzyjała za bardzo jeździe autem, ale Czarek prowadzi pewnie. To właśnie on zaszczepił w Robercie Lutym zamiłowanie do wyścigów samochodowych po tym, jak zabrał go na Rajd Warszawski. Jesienna szaruga miotała na autostradzie naszym autem, ale dzielnie pruliśmy przed siebie.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
Powiązane artykuły
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.