Cezary Konrad

Dodano: 10.01.2019
Autor: Maciej Nowak

Ciężko zacząć artykuł o tak wybitnym muzyku. Na temat Czarka powiedziano już chyba wszystko i raczej każdy zdaje sobie sprawę, z jaką muzyczną instytucją mamy do czynienia.

Tegoroczny zwycięzca Polskich Nagród Perkusyjnych w kategorii Perkusisty Roku, co raczej nie jest wielkim zaskoczeniem. Jego biografia byłaby bardzo ciekawą lekturą, zawierającą całą paletę emocji. Na pytanie, czy nie chciałby stworzyć takiej publikacji, dyplomatycznie odmawia, ale z pokorą przyjmuję taką decyzję. Mój spokój ma swoje podłoże w nieustającej aktywności Czarka, która ostatnio obrała dla niektórych zaskakujący kierunek. Tym samym kolejne rozdziały książki piszą się same, a ja zacieram ręce. Jeżeli jeszcze nie teraz, to za kilka lat trzeba będzie wykonać kolejne podejście.

Umówiliśmy się na rozmowę w drodze samochodem z Warszawy do Gdyni, gdzie miał zagrać klinikę w sklepie DrumStore. Pogoda nie sprzyjała za bardzo jeździe autem, ale Czarek prowadzi pewnie. To właśnie on zaszczepił w Robercie Lutym zamiłowanie do wyścigów samochodowych po tym, jak zabrał go na Rajd Warszawski. Jesienna szaruga miotała na autostradzie naszym autem, ale dzielnie pruliśmy przed siebie.

Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista - online
Promocja! Miesiąc za "piątaka"
Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"