Adam Marszałkowski

Dodano: 05.03.2020
Autor: Staszek Piotrowski

Stan spoczynku, o którym mowa w tytule, dotyczy wyłącznie zespołu Coma, ponieważ Adam Marszałkowski jako niezwykle ceniony fachowiec z kolosalnym doświadczeniem rozpoczyna nowy etap aktywności perkusyjnej.

Tego typu ogłoszenia i deklaracje odbijają się zawsze szerokim echem. Nic dziwnego, Coma nie mogła narzekać na brak popularności, która została wypracowana poprzez własną twórczość, a nie jakieś tanie sztuczki marketingowe. Z jednej strony wydaje się dziwne, że tak solidnie zbudowana pozycja zespołu zostaje odstawiona na bok, ale z drugiej strony trzeba pamiętać z kim mamy do czynienia. Nie jest to wesoła kapelka grajków tylko ekipa artystów, gdzie każdy szuka jakiegoś sposobu jak nie wyrażenia samego siebie, to przynajmniej szczerego zaprezentowania muzyki. Tyle w kwestii wielkich idei i natchnionych haseł.

Pamiętajmy jednak, że mamy do czynienia również z muzykami zawodowymi, przez co pojawia się nam tu wątek materialny. A jak to wszystko odbiera członek zespołu, będący perkusistą? Złapaliśmy Adama przed pierwszym koncertem pożegnalnej trasy Game Over. Z pewnością nie wyglądał na kogoś, komu się nagle miał zawalić świat, jak to niektórzy koledzy podejrzewali po usłyszeniu informacji o zawieszeniu zespołu. Dało się wręcz zauważyć w jego oku iskrę ekscytacji, ale czy ze względu na koncerty na trasie czy na późniejsze wyzwania? Trudno powiedzieć, ale miło widzieć tego niesamowicie miłego i jednocześnie mocno stonowanego perkusistę w dobrej formie.

Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista - online
Promocja! Miesiąc za "piątaka"
Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"