Tomasz Łosowski wznawia album "C.V."

Dodano: 19.10.2018

Debiutancki, solowy album Tomasza Łosowskiego wraca do sklepów, jako "C.V. Reedycja 2 CD" wzbogacona o dodatkowy krążek.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Album "C.V." ukazał się pierwotnie w 2004 roku, jako pierwszy solowy projekt Tomasza Łosowskiego, który był okazją do szerszego zaprezentowania jego muzyki. Na krążku pojawili się m.in. Cezary Konrad, Wojciech Pilichowski, Marek Raduli, Krzysztof Misiak i Maciej Grzywacz.

Na odświeżonej, zremasterowanej płycie znajdują się dwa bonusy. Pierwszy z nich to jedenasty utwór zamykający płytę, "Song for Monika", nagrany w nowej wersji przez zespół Quartado. Drugim bonusem jest dodatkowa płyta z podkładami drumless dla perkusistów, stanowiąca świetny materiał do ćwiczeń.

Lista utworów:

1. Song For Monika
2. Rivendell
3. Reggae for Jeff
4. W.T.C.
5. Mała cicha wioseczka
6. Gdańsk nocš
7. Moja Afryka
8. 5 / 8 Groove
9. California
10. 1410
11. Song for Monika (Quartado) - Bonus

Magazyn Perkusista jest patronem medialnym albumu.

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Powiązane artykuły
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"