Konkurs: wygraj album "C.V." Tomasza Łosowskiego!

Dodano: 06.12.2018

Zapraszamy do udziału w mikołajkowym konkursie. Do wygrania jest debiutancki, solowy album Tomasza Łosowskiego, który wrócił ostatnio do sklepów, jako "C.V. Reedycja 2 CD".

Album "C.V." ukazał się pierwotnie w 2004 roku, jako pierwszy solowy projekt Tomasza Łosowskiego, który był okazją do szerszego zaprezentowania jego muzyki. Na krążku pojawili się m.in. Cezary Konrad, Wojciech Pilichowski, Marek Raduli, Krzysztof Misiak i Maciej Grzywacz.

Na odświeżonej, zremasterowanej płycie znajdują się dwa bonusy. Pierwszy z nich to jedenasty utwór zamykający płytę, "Song for Monika", nagrany w nowej wersji przez zespół Quartado. Drugim bonusem jest dodatkowa płyta z podkładami drumless dla perkusistów, stanowiąca świetny materiał do ćwiczeń.

Lista utworów:

1. Song For Monika
2. Rivendell
3. Reggae for Jeff
4. W.T.C.
5. Mała cicha wioseczka
6. Gdańsk nocš
7. Moja Afryka
8. 5 / 8 Groove
9. California
10. 1410
11. Song for Monika (Quartado) - Bonus

Magazyn Perkusista jest patronem medialnym albumu.

Uwaga konkurs

W naszym mikołajkowym konkursie mamy do wygrania 4 egzemplarze płyty "C.V." ręcznie podpisane przez Tomka Łosowskiego! Odpowiedzi wysyłajcie na adres: kontakt@magazynperkusista.pl. Tytuł maila: Tomek Łosowski. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli 16 grudnia do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Jak nazywał się ostatni cykl warsztatów prowadzonych na łamach Perkusisty przez Tomka Łosowskiego?

Quiz – Prawda czy fałsz?
1 / 12
Black Sabbath zagrało w Polsce przynajmniej jeden koncert z Billem Wardem za bębnami.
Dalej !