Paweł "Pavulon" Jaroszewicz w zespole Infinite Visions

Dodano: 02.06.2020

Paweł "Pavulon" Jaroszewicz dołaczył do składu formacji Infinite Visions, założonej przez byłego gitarzystę Stratovarius, Timo Tolkkiego.

Tym sposobem Pavulon zamknął skład zespołu Infinite Visions, który prezentuje się następująco:

Timo Tolkki - gitary
Jari Kainulainen - bas
Jorge Segersbol - wokal
Jimmy Pitts - klawisze
Paweł "Pavulon" Jaroszewicz - perkusja

Paweł, znany dotychczas z zespołów wykonujących bardziej brutalne dźwięki, jak m.in. Hate, Vader, Decapitated, Antigama, Batushka, Faust, Pyorrhoea czy Belphegor, nie boi się nowych wyzwań: "Z radością ogłaszam, że będę częścią nowego zespołu Timo Tolkki Infinite Visions. Choć nie jestem kojarzony z takim stylem muzycznym, zawsze pojawiał się on w moim życiu obok bardziej ekstremalnych gatunków. Mój wkład w zespół z pewnością będzie interesującym doświadczeniem i mam nadzieję, że stworzę trochę dobrej muzyki o świetnym brzmieniu."

Debiutancki album Infinite Visions będzie zatytułowany "Union Magnetica" i znajdzie się na nim 10 kompozycji, w tym pięć utworów pochodzących z pierwszej demówki ("Voice Of Tomorrow", "You Rock My World", "Sonata Black", "Dangerous" i "Infinite Visions"). Krążek zostanie zarejestrowany pod koniec 2020 roku, a na przyszły rok zespół planuje koncerty, w tym występy na letnich festiwalach.

Co ciekawe, Pavulon zwrócił uwagę Tolkkiego dzięki swoim coverom Stratovarius, nagranym kilka lat temu i dostępnym obecnie na kanale YouTube perkusisty. Wykonania te tak bardzo spodobały się Timo, że zaproponował on Pawłowi dołączenie do składu Infinite Visions.

 

 

 

Pavulon używa m.in. blach Meinl, bębnów Tama Starclassic Bubinga, hardware Tama, pałek Wincent Drumsticks, stopy Czarcie Kopyto, a także modułu Roland Tm-2.

www.pavulon-drummer.com
https://www.facebook.com/TimoTolkkiInfiniteVisions

Quiz – Prawda czy fałsz?
1 / 12
Black Sabbath zagrało w Polsce przynajmniej jeden koncert z Billem Wardem za bębnami.
Dalej !