Anika Nilles na Open Minded Drum Camp 2020

Dodano: 17.06.2020

Do ekipy nauczycielskiej zaplanowanego na sierpień campu Open Minded Drum dołączyła Anika Nilles.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Tym samym czwartą edycję Open Minded Drum Camp poprowadzi trójka perkusistów i wykładowców światowej klasy - Claus Hessler, Anika Nilles i Dom Famularo (który dołączy online).

Warsztaty odbędą się w dniach 11-16 sierpnia 2020 w Żywcu.

Na wszystkich uczestników czeka intensywna nauka i program edukacyjny przygotowany wspólnie przez Clausa Hesslera, Anikę Nilles i Szymon Fortunę.

Program obejmuje zajęcia:

Rudimental Workshop - Składające się z pięciu modułów - prowadzone przez Szymona Fortunę, ucznia Clausa Hesslera - zajęcia, które powstały w wyniku ewolucji porannej sesji rozgrzewkowej, znanej wszystkim wcześniejszym uczestnikom.

Masterclass - Sześć zajęć prowadzonych przez Clausa Hesslera i Doma Famularo. Claus obejmie tematykę dotyczącą rozwój techniki rąk i nóg, koordynacji oraz rytmu. Każda lekcja nawiązywać będzie bezpośrednio do zajęć Master Drum Lab. Całość pozwoli uzyskać pełniejsze zrozumienie gry na perkusji i jej nieodłącznych części. Dom na swoich zajęciach przedstawi jeszcze więcej interesujących i ekscytujących aspektów gry na bębnach.

Master Drum Lab - W tym roku zajęcia zostaną podzielone na cztery bloki. Po raz pierwszy uczestnicy będą pracować nad techniką rąk, nóg, koordynacją oraz rytmem każdego dnia w mniejszych grupach, pod ścisłą kontrolą Clausa i Doma. Ćwiczenia Master Drum Lab będą bezpośrednio powiązane z tematem omawianym na zajęciach Masterclass.

Groove Lab - Nie będzie żadnych zmian jeśli chodzi czasowo o ilość zajęć, ale poprzednio zaplanowane próby do występu perkusyjnego przekształcą się w Groove Lab prowadzony przez Anikę i Clausa. To coś nowego i w pełni zintegrowanego z resztą zajęć Masterclass i Drumlab

Mini Lab - Zajęcia Mini Lab, zainicjowane w roku 2019 i prowadzone z myślą o uczestnikach, którzy potrzebują dodatkowej pomocy, okazały się dużym sukcesem. Zajęcia są opcjonalne, każdy może dołączyć, zadać osobiste pytanie i po otrzymaniu feedbacku, możne powrócić do głównych zajęć. Grupa ograniczona do 5 uczestników, aby w pełni skupić się na indywidualnym wsparciu.

• oraz dużo dobrej zabawy!

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie: https://openmindeddrumming.com/

Link do rejestracji

https://www.facebook.com/openmindeddrumming

Magazyn Perkusista jest patronem medialnym Open Minded Drum Camp.

 

Quiz – Yamaha (You’re My Soul)
1 / 12
Yamaha produkuje bębny od roku…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!