Sprzęt 2022 - który nie zawiódł

Dodano: 26.12.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Która z nowości roku 2022 zasługuje na uwagę i dłuższy żywot w katalogach producentów? Wybraliśmy, naszym zdaniem, najciekawsze propozycje.

Co roku jesteśmy bombardowani nowościami, które mają zmienić świat muzyczny. Wiemy jak to ostatecznie się prezentuje. Często wiele spośród tych nowości zostaje zapomnianych, chociaż na to ma wpływ nie tylko jakość sprzętu, ale też forma promocji. Bywa też, że dobre graty po prostu nie trafiają w odpowiedni okres.

Rok 2022 był wyraźną odwilżą po pandemicznej zimie i kilka firm przedstawiło sprzęt godny polecenia. Czy zostanie z nami na dłużej? W tych wariackich czasach ciężko cokolwiek przewidywać. Jak zawsze, chociaż bardziej niż kiedykolwiek, największą rolę odgrywa cena.

Wybraliśmy kilka produktów 2022, które według naszej subiektywnej oceny są „jakieś”. Nie byle jakimi "zapchajdziurami" katalogowymi, tylko wartościowymi pozycjami.

Kolejność alfabetyczna

Evans dB One

Zestaw cichych talerzy i naciągów. Dziurkowane blachy znamy z innowacji Zildjian Low Volume, naciągi siateczkowe też nie są nam obce. D’Addario - właściciel Evans, podkręcił to wszystko do bardzo fajnego poziomu jakościowego. Blachy brzmią świetnie, a membrany mają specjalne tłumiki oraz budowę dopasowaną do roli jaką mają pełnić. Bardzo wygodnie się na tym wszystkim gra i do tego niezwykle szykownie wygląda.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.