Open Minded Drum Camp 2020

Dodano: 17.12.2020

Rok 2020 okazał się czasem wielu wyzwań, zmian oraz walki z niepewnością. Tak też było w przypadku organizacji tegorocznej edycji campu.

W warsztatach wzięło udział 29 perkusistów, w tym dwie perkusistki (pozdrawiamy serdecznie Emilię i Małgosię!). Poprzez ogólne utrudnienia w podróżowaniu, w tym roku międzynarodową część uczestników reprezentował jedynie Ajit, perkusista z Indii, który obecnie mieszka w Niemczech i stamtąd dotarł na camp autobusem. Poza Ajitem przyjechali do nas perkusiści z całej Polski. Duża grupa z nich to uczestnicy poprzednich edycji, którzy postanowili kontynuować swoją edukację z Open Minded Drumming również w tym roku. Jak zawsze nie brakowało różnorodności i dla każdego znalazło się miejsce na naszej sali. Najmłodszy perkusista miał 9 lat, a najstarszy… Hmm… Pewnie ponad 50. Pojawili się zawodowcy, grający od lat, ale nie brakowało osób początkujących, dla który...
Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!
Quiz – Yamaha (You’re My Soul)
1 / 12
Yamaha produkuje bębny od roku…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!