Open Minded Drum Camp 2020

Dodano: 17.12.2020

Rok 2020 okazał się czasem wielu wyzwań, zmian oraz walki z niepewnością. Tak też było w przypadku organizacji tegorocznej edycji campu.

W warsztatach wzięło udział 29 perkusistów, w tym dwie perkusistki (pozdrawiamy serdecznie Emilię i Małgosię!). Poprzez ogólne utrudnienia w podróżowaniu, w tym roku międzynarodową część uczestników reprezentował jedynie Ajit, perkusista z Indii, który obecnie mieszka w Niemczech i stamtąd dotarł na camp autobusem. Poza Ajitem przyjechali do nas perkusiści z całej Polski. Duża grupa z nich to uczestnicy poprzednich edycji, którzy postanowili kontynuować swoją edukację z Open Minded Drumming również w tym roku.

Jak zawsze nie brakowało różnorodności i dla każdego znalazło się miejsce na naszej sali. Najmłodszy perkusista miał 9 lat, a najstarszy… Hmm… Pewnie ponad 50. Pojawili się zawodowcy, grający od lat, ale nie brakowało osób początkujących, dla których perkusja jest nowo odkrytą pasją. Całą tę grupę łączyła przede wszystkim chęć nauki i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wytrwałość, cierpliwość i zaufanie, jakim nas obdarzyli, w szczególności na krótko przed wydarzeniem, gdzie do ostatniej chwili nie zawsze mogliśmy udzielić jednoznacznych odpowiedzi. Przygotowania były burzliwe, ale udało się! Wszyscy przyjechali zdrowi, a całość przebiegła bez przeszkód!

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.